Egyéb

Ár:   650 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2011. július 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

Bronzolaj napbarnított bőrre. SPF 2.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. december 23.

Tavaly nyáron vettem mert szép barna szerettem volna lenni. Már kicsit barnultam de nem volt olyan szép hanem inkább foltos volt a bőröm. Bekentem magam és a hatás nem maradt el. Szép barna lettem. A gond csak az hogy nehezen mostam le magamról és utána is olyan érzésem volt mintha még rajtam lett volna. Ára nem vészes újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 23.

Ali

2017. július 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg anno, de -az ég szerelmére- csak én nem barnulok tőle jobban? Az igaz, hogy miután felkenem szép barna és ragyogó lesz a bőröm, de miután lemosom, semmi. Legalábbis nem barnább, mint nélküle.(kipróbáltam: pocim egyik fele bekenve, másik nem ^~^) Szóval már csak főleg a naptól kiszáradt bőrömre használom napozás közben, meg a szép csillogása miatt :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Kmerci

2017. április 29.

Szeretem, mert könnyen barnulok tőle, de sajnos kicsit sárgás árnyalatban, ezért használok mellé kakaóvajat és más napvédő krémet is vegyesen, hogy ne tűnjön fel ez az árnyalat. Sokáig olajos foltot hagyok mindenhol tőle ezért papírzsepi mindig van nálam. Ezek miatt vonok le egy csillagot. Ár érték arányban nagyon változó üzletenként, az utántöltős változat általában olcsóbb mint a fújós. Szerintem azt, hogy napbarnított bőrre ajánlják azt inkább a leégés veszélyének csökkentése miatt írják rá, fehér bőrre kenve könnyebben leég az ember. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

kissbarbara1990

2016. október 12.

Tény, hogy jobban barnulok tőle és mivel ez az egyetlen ígérete így meg is érdemli a max pontszámot.
Viszont...Már lebarnult bőrre se ajánlatos. Azért mert már valakinek lebarnult a bőre az még nem azt jelenti hogy a káros sugarak őt már nem is érintik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Timcsi85

2016. augusztus 20.

Napimádó, bőrbarnító szenvedélyem kiteljesedésének eszköze. Pumpás kiszerelésben sikerült hozzájutnom. Te jó ég, egy retro dolog. Olcsó, igaz hogy csak 2 faktoros, de már lebarnult bőrön rövid napozáshoz nyár végére csodaszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Annaakiss

2016. május 30.

Párom mesélte tavaly ,hogy ez nagy divat volt régen.Gondoltam kipróbálom és imádom! Már akkor bronzos színem lesz tőle ha felkenem...aztán ha napozom vele még istenibb lesz a szín.Nekem az illata is tetszik 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

kovacsrekaa

2016. május 28.

Az illata a gyermekkoramat idezi, amikor a csalad strandra ment. Delutani napozashoz hasznalom, amikor nem olyan eros az UV sugarzas, szep szint kapok :) Tejfeher borre en ezt nem hasznalnam, inkabb Nivea vagy Garnier termeket alkalmaznek.. Nem tul egeszseges dolog leegni ugye.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Villango

2016. április 17.

Tinikoromban én is ezzel barnultam, én sosem égtem le, de csak mert eleve barna típus vagyok.
Régen nem számított sem az összetevő sem a fényvédelem, de csodás színem volt mindig. :) Ma is napozok néha, a hátamon lévő pattanás csak az UV hatás miatt múlik el teljesen ( a nyár az én évszakom), de mindig fényvédőzök (azzal is segít a nap a bőrproblémámon).
De aki ezzel napozik, az vagy legyen észnél, vagy ne napozzon. :) Igazi oldschool retro cucc, amikor még nem számított semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

murczinodett

2016. január 19.

bekenem naptejjel a bőröm rá ezt és olyan barna leszek pár óra alatt h nem hiszek a szememnek! úgy néz ki mint vmi méreg és büdös is, de ettől tényleg jlo leszek 2óra alatt:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Tamara91

2016. január 17.

Imádom ezt a kis csodát! Nyáron gyönyörű bronz színt ad, de szoláriumhoz is ezt használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Isopropyl Myristate
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance