Egyéb

Ár:   650 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2011. július 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

Bronzolaj napbarnított bőrre. SPF 2.

isabelle007

2020. augusztus 29.

Imádom!!alapdarab.Szép bőrt és színt csinál,én az illatát is szeretem.A pumpás kiszerelés praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

niksii

2020. július 7.

2-3 éve használom minden nyáron és én nagyon megvagyok vele elégedve! Gyönyörű színem lesz tőle mindig! Először naptejet használok és ha az beszívódott, akkor kenem fel ezt! Miután felkenem nagyon jól hidratálja a bőröm és szép fénye is lesz! Szerintem akkor érdemes használni, ha már van egy kis színe az embernek! A világos fürdőruhával vigyázni kell, mert befoghatja, de az első mosás után szerencsére kijön belőle a folt! Nagyon ajánlom, mert ár-érték arányban tökéletes!🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Sophie33

2020. május 18.

Kövezzetek meg, de számomra nincs még egy ilyen csodaszer mint ez... Nagyon fehér bőrű vagyok, gyorsan leégek. Tavaly egy idős barátnőm adta a strandon hogy ezzel kenjem magam, és ne sokat napozzak. Arany színem lett. Idei taktikám..kiwi szoliba járok heti 1x, néha 2hetente 1x, és 2 alkalommal napoztam kint az udvaron....arany barna színem van, nem az a csúnya bronz hanem ami egy szőke lányhoz illik. Kevesebb napozással elérhető a szín ha ezt használom.
Jó, olaj, minden olajos utána, de szép színt ad. Nekem ennyi elég...az árát ne is említsem. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Nika123

2018. december 23.

Tavaly nyáron vettem mert szép barna szerettem volna lenni. Már kicsit barnultam de nem volt olyan szép hanem inkább foltos volt a bőröm. Bekentem magam és a hatás nem maradt el. Szép barna lettem. A gond csak az hogy nehezen mostam le magamról és utána is olyan érzésem volt mintha még rajtam lett volna. Ára nem vészes újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Ali

2017. július 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg anno, de -az ég szerelmére- csak én nem barnulok tőle jobban? Az igaz, hogy miután felkenem szép barna és ragyogó lesz a bőröm, de miután lemosom, semmi. Legalábbis nem barnább, mint nélküle.(kipróbáltam: pocim egyik fele bekenve, másik nem ^~^) Szóval már csak főleg a naptól kiszáradt bőrömre használom napozás közben, meg a szép csillogása miatt :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Kmerci

2017. április 29.

Szeretem, mert könnyen barnulok tőle, de sajnos kicsit sárgás árnyalatban, ezért használok mellé kakaóvajat és más napvédő krémet is vegyesen, hogy ne tűnjön fel ez az árnyalat. Sokáig olajos foltot hagyok mindenhol tőle ezért papírzsepi mindig van nálam. Ezek miatt vonok le egy csillagot. Ár érték arányban nagyon változó üzletenként, az utántöltős változat általában olcsóbb mint a fújós. Szerintem azt, hogy napbarnított bőrre ajánlják azt inkább a leégés veszélyének csökkentése miatt írják rá, fehér bőrre kenve könnyebben leég az ember. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

kissbarbara1990

2016. október 12.

Tény, hogy jobban barnulok tőle és mivel ez az egyetlen ígérete így meg is érdemli a max pontszámot.
Viszont...Már lebarnult bőrre se ajánlatos. Azért mert már valakinek lebarnult a bőre az még nem azt jelenti hogy a káros sugarak őt már nem is érintik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Timcsi85

2016. augusztus 20.

Napimádó, bőrbarnító szenvedélyem kiteljesedésének eszköze. Pumpás kiszerelésben sikerült hozzájutnom. Te jó ég, egy retro dolog. Olcsó, igaz hogy csak 2 faktoros, de már lebarnult bőrön rövid napozáshoz nyár végére csodaszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Annaakiss

2016. május 30.

Párom mesélte tavaly ,hogy ez nagy divat volt régen.Gondoltam kipróbálom és imádom! Már akkor bronzos színem lesz tőle ha felkenem...aztán ha napozom vele még istenibb lesz a szín.Nekem az illata is tetszik 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

kovacsrekaa

2016. május 28.

Az illata a gyermekkoramat idezi, amikor a csalad strandra ment. Delutani napozashoz hasznalom, amikor nem olyan eros az UV sugarzas, szep szint kapok :) Tejfeher borre en ezt nem hasznalnam, inkabb Nivea vagy Garnier termeket alkalmaznek.. Nem tul egeszseges dolog leegni ugye.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Isopropyl Myristate
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance