L'amia Natura

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nezili, Módosítva: 2019. október 14.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kézzel készített igazi kézműves szappan, mely tökéletesen tisztítja, ápolja, regenerálja nemcsak a test bőrét, hanem a pattanásos,aknés,tágpórusú bőrt is, az iszap, a rozmaring és a só tökéletes kombinációja minden bőrproblémára gyors és hatékony megoldást nyújt.

Jumalatar

2018. február 15.

Jó választás, nem szárít és imádom az illatát! Csak azért nem 5 csillag, mert drága!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 15.