Egyéb

Ár:   £45   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2019. május 7.

Ár:   £45

Fejjegyek: bergamot, mandarin narancs, bors, méz, kardamon, styrax

Szívjegyek: neroli, babérlevél, bőr, pacsuli, fahéj, cédrusfa

Alapjegyek: olibanum, labdanum, szantálfa, tölgymoha, borostyán, pézsma

Ár: 1.400 Ft/ 10 ml + pkg. , Eladó: Gindir
Állapot: frissen fújva saját üvegéből, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradóként

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, Fd&C Yellow 6 Aluminum Lake, D&C Brown 1