Egyéb

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CsengeV, Módosítva: 2018. november 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Alacsony és magas molekulatömegű hialuronsav, mely nagyon gyorsan felszívódik, és védő filmréteget képez az epidermális vízvesztés ellen. Használata segít a ráncok csökkentésében, mélyen hidratálja a bőrt.

Bellatrix

2019. június 18.

Nagyon szép Ízléses csomagolás. A hatása azonnal tálszik a bőrön. Imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

Nagyon szép Ízléses csomagolás. A hatása azonnal tálszik a bőrön. Imádom

kami_ll

2019. április 16.

Most vettem glamour napokon, így még nagyon komoly véleményt nem tudok róla alkotni, majd jövök updatelni, viszont nagyon jó az állaga. Sokkal inkább olajra számítottam, de közben zselés olajos, nagyon érdekes. Nekem nagyon gyorsan beszívja a bőröm, utána még amúgy valami könnyebb krémet kenek rá. Írok majd a fejleményekről, egyelőre tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Hidratálók: Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate