Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dkitti87, Módosítva: 2014. január 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Beni1234

2015. június 16.

10 csillagot adnék, ha lehetne! Amire bevált:
- 15 éve nem gyógyuló ínhüvelygyulladás a kézfejemben ill. ujjaimban, ami már a könyökömig és vállamig is sugárzott. Kb. 2 hét alatt, napi 1-2 fújással szinte teljesen elmúlt.
- sok ülőmunkától fájó hátam és derekam szintén 2 hét alatt teljesen helyrejött.
- nagyfiam évek óta nem javuló pattanásos bőre gyakorlatilag erre az egy termékre reagált, pedig próbáltuk az összes gyógyszertári és drogériai terméket
- kicsi fiam óvodás sérülései (lilás-zúzódott sebek több helyen, ütés-rúgás nyomok)
- kezdődő szemgyulladás esetén szemhéjra kenve másnapra teljesen helyrejött
- nagyfiam lába megrándult fizikai munka közben, másnap nem tudott ráállni. 4-5 befújás után, következő napra elmúlt a fájdalom, tudott járni.
- végül papírvékonyságúra gyengült körmömre fújtam műköröm leszedése után, és azonnal megszűnt a lemezes szakadozás és az érzékenység.
Szerintem minden háztartásban ott a helye!!!!

Update pár hónap után: többször újravettem, mert nagyon bevált mindenféle izom-ízületi problémára, sérüléseket hihetetlenül hamar begyógyítja. Légúti problémákon is sokat javít. Égésekre, fájó, megterhelt lábakra szintén utánozhatatlanul jó.
Egyedül pattanásra nem vált be.

No és a samponjától elmúlt a hajhullásom!!!!,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 16.

10 csillagot adnék, ha lehetne! Amire bevált:
- kezdődő szemgyulladás esetén szemhéjra kenve másnapra teljesen helyrejött
Szerintem minden háztartásban ott a helye!!!!

Egyedül pattanásra nem vált be.

No és a samponjától elmúlt a hajhullásom!!!!,

simonjanosbalint

2015. június 11.

Kaptam így ár/érték arányt nem tudok de semmi extrát nem tapasztaltam:
Azt tudja amit az összetevői!!! ...Aloe vera, kamilla, citromfű, zsálya, pamelo és C-, -E-vitamin = keverd ki magadnak mozgalom ;)

Ezeket ha iszod (szeded) szintén "jótékony hatásúak" :P

Ui.: "bioinformáció" - a kedvencem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 11.

Kaptam így ár/érték arányt nem tudok de semmi extrát nem tapasztaltam:

Ezeket ha iszod (szeded) szintén "jótékony hatásúak" :P

Ui.: "bioinformáció" - a kedvencem :D

hborbely13

2014. szeptember 19.

Sajnos én is belesétáltam ebbe a csapdába.30 ezer forintom bánta. Használtam fejfájásra, eredmény: 0, használtam bőrproblémára, eredmény: 0, használtam herpeszre, eredmény: soha sem volt olyan csúnya mint a kezeléssel, ráadásul 2 hét alatt jött rendbe. Zovirax-al 3 nap alatt meggyógyult volna. Használtam ízületi fájdalomra, eredmény: 0, stb, stb....Ajánlom mindenki figyelmébe a 20-21. oldalt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

urgirl80

2014. június 3.

Nagyon szélsőséges véleményeket találok a termékről bárhol a neten. Valaki az egekbe magasztalja, valakinek pedig elég rossz tapasztalatai vannak. Én is az utóbbi csoportot fogom erősíteni... Tüdőgyulladásra adta egy ismerősöm, szerencsére én nem fizettem érte egy forintot se. A nyakamra, és a mellkasomra fújta, jutott belőle az arcomra is. Mondanom sem kell, hogy a tüdőgyulladás nem múlt el, de bárcsak ez lett volna a legnagyobb baj. Begyulladt a mandulám, és a fújás területén telis-tele vagyok pattanásszerű kiütésekkel, amik mondhatom elég szörnyű látványt nyújtanak, pedig nem is vagyok érzékeny bőrű. Szerintem ez a termék nem ér egy forintot se, de látom, sokaknak bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

yasmine1122

2014. június 1.

Páromnak annyira fájt a háta, hogy az ágyból nem tudott felkelni. Ezzel fújtuk 2x (!!!) és sokkal jobban lett! Valamint még a télen volt egy nagyon fájdalmas torokgyulladásom, nyelni is alig bírtam és már a sírógörcs kerülgetett, hogy se enni, se inni,se aludni nem tudtam. Ezzel fújtam 2 napig, mivel semmi nem használt és sokat enyhült a fájdalom! További használattal pedig el is múlt teljesen a panaszom.

lavylbela és eve11 szerintem az életben nem használta a terméket, csak azért regisztráltak, hogy lehúzhassák!! Hiszen más terméket nem véleményeztek úgy látom... Ez az MLM-es duma elég szánalmas. Nem mindegy hogy értékesítik? A lényeg, hogy használ!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Bellabella

2014. május 31.

Kétkedve fogadtam először. Aztán úgy lett alkalmam kipróbálni, hogy az alkaromat megégettem egy forró villanykörtével (hogy hogy az ide túl hosszu történet, inkbb hagyjuk). A lényeg, hogy lejött a bőr, és a hófehér szövet látszott. Kb. 3x fujtam rá a Lavyl Auricum-ból, és gyönyörű, uj bőr képződött rajta, most már teljesen más a seb, mint volt. Csak ajánlani tudom, tudom csodaszerként hangzik, de úgy tűnik, valóban az!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

lavylbela

Korcsoport: >54
2014. május 22.

Minősíthetetlen áltermék, nem ajánlom , hatástalan gagyi. Nincs semmilyen kontroll infomáció róla. Tipikus MLM becsapás. Látszik is a terméken :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 22.

eve11

2014. április 12.

Túl van misztifikálva. Sokkal jobbak a Drjuice co ezüst kolloidjai, és tizedébe se kerül.( Lehet, hogy ez sem más ,csak át van csomagolva ?). Gyártóról se tudni semmit -tulajdonképpen senki nem hallott még róla, csak akire MLM-ben rátukmálták .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

Mossyka

2014. február 26.

Hmm... én anno voltam ennek a "csodának" a termékbemutatóján. Ott előadták, hogy több száz féle gyógynövény van benne stb... hát látom. :D De amilyen bődületes baromságokat állítottak, alig bírtam ki, hogy ne röhögjek fel hangosan. A végén csak került egy a házhoz, 3 hétig használtam is rendszeresen. Az arcomra használtam, mert elméletileg eltünteti a pattanásokat. 3 hét alatt el kellett volna, hogy tűnjenek a pattanásaim SŐT, még azoknak az anyajegyeknek is le kellett volna, hogy essenek, amelyekre ez a kis cuccos került.(igen, ezt szintén állítják, hogy megtörténik) Teljesen meglepő módon egyik se következett be. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

no1.katica

2014. február 26.

Én úgy próbáltam ki, hogy nem is akartam :-). Épp testkezelésre mentem, de már 2 hete nagyon beteg voltam (höröghurut) ,szárazon köhögtem, hiába kaptam gyógyszereket, nem akart felszakadozni, pedig még antibiotikumot és egyéb gyógyszereket is kaptam. Bementem a kis szobába ahol a kezelést végezték és épp mesélte a hölgy, hogy az ő keze pedig mennyire fáj, begyulladtak az izületei, de egy ismerőse adott neki egy spray-t amivel épp most fújta be, mert elvileg segít neki és úgy gondolta egy próbát megér, de fújt a levegőbe is, mert hogy állítólag jó bacik ellen is. Kb. 5-10perc elteltével elkezdtem nagyon köhögni, azt hittem megfulladok, de hihetetlen mi történt. A váladék, ami addig szilárdan ott volt a tüdőmön és azt hittem már soha nem fogok újra rendesen lélegezni elkezdett felszakadozni !!! És mindez attól, hogy ez a szer a levegőben volt és én belélegeztem. Még nem sikerült beszereznem belőle , de már rajta vagyok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol