Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maradok, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Segít a bőr-helyreállítási folyamatok ösztönzésében, és erős hidratáló hatással rendelkezik.

Pünyike

2018. március 9.

Nagyon kellemes illata van. Az én bőrömet nem csípi, a szemem sem folyik ki tőle. A bőröm finom puha lesz, a krémemmel együtt tökéletes párost alkotnak. Reggelre szép, bársonyos lesz a bőröm. Nagyon jó érzés használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 9.

dalmuska

2018. január 1.

Imádom!
Bár eleinte csípte picit az arcomat, ez az érzés pár nap után enyhült. Meglepődve tapasztaltam és tapasztalom a mai napig (pedig már másfél hónapja a tulajdonomban van), hogy ha este áttörlöm vele az arcomat, akkor reggelre extra puha lesz, és ad neki egy egészséges fényt.
Ezalatt a másfél hónap alatt soha nem tapasztaltam, hogy zsírosítaná a bőröm, nem lettek tőle pattanások, mitesszerek, kiütések az arcomon. Egyszerűen odáig vagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Imádom!

Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.