Lemax Colour

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekaaa, Módosítva: 2013. február 26.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Sminkek szájra

maja54

2013. augusztus 18.

Nagyon jó illata van, de ezen kívül semmi pozitívumot nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Nagyon jó illata van, de ezen kívül semmi pozitívumot nem tudok róla mondani.

beautifullife

2013. február 23.

Vicces,de nekem ez vált be a legjobban.Jó az illata,puha,könnyű felkenni és szép színű.Én a rózsaszínt használom és az valóban szép.Nem olyan undorító hatású,mint a miss sporty.Olcsó és nem is gondoltam volna,hogy aránylag ilyen jók az összetevői. :))) Azt hiszem maradok nála.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

ct

2012. november 4.

Egyáltalán nem átlagos, hanem átlagon aluli, ámbár olcsó rúzs, az enyém 150 ft volt.A színével, ami inkább csak fényt ad felkenve, színt nem annyira, még ki is békülnék, de nagyon szárít, az állagáról meg annyit, hogy konkrétan érzem, hogy egy vastag réteg van a számon, amikor felkenem.A tartóssága meg nem létezik, max. egy óra.Hiába olcsó, ha egyszer vacak....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

illusia

2012. október 26.

Átlagos olcsó rúzs, 180 ft volt, nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Átlagos olcsó rúzs, 180 ft volt, nem túl tartós.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Paraffin, Isopropyl Lanolate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Pigments

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.