Egyéb

Ár:   2665 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: caniko14, Módosítva: 2020. december 3.

Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Protopic 0,03% kenőcs mind a középsúlyos, mind a súlyos atópiás dermatítisz (ekcéma) kezelésére szolgál olyan felnőtteknél, akik nem reagálnak megfelelően a szokásos kezelésekre, mint például a helyileg alkalmazott kortikoszteroidokra vagy nem tolerálják azokat, és gyermekekben (2 éves vagy annál idősebb), akik nem reagálnak megfelelően a szokásos kezelési módokra, mint például a helyileg alkalmazott kortikoszteroidokra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

caniko14

2021. március 12.

Az egyetlen krém, ami segített az atópiás ekcémám kordában tartásában. Sajnos sok rosszat olvasni, mint minden ehhez hasonló krémről. A szteroidos krémek nem segítettek és évekig foltos volt a bőröm az ekcémás sebek helyén, amikor lebarnultam úgy néztem ki mint egy párduc 😄 De ez a krém szerencsére nem okoz foltokat, télen szokott előkerülni a fiókból, akkor sem használom minden nap. Testápolóval kiegészítve nekem tényleg nagyon szépen helyrerakta a bőröm, és nem kell emiatt nyáron is ruhák mögé rejtőzködnöm és kényelmetlenül éreznem magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Paraffin

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.