Egyéb

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 11.

Kategória:   Egyéb

Gyantamelegítő segítségével egyszerűen felmelegíthető gyantagyöngyök a fájdalommentes szépüléshez.

• A levendula aroma nyugtatja a bőrt, így ideális az érzékeny területek szőrtelenítésére is
  • Nincs szükség gyantacsíkra
  • Előnye, hogy csak a szőrhöz tapad, a bőrhöz nem, így nem okoz semmilyen felületi sérülést
  • Gyors, hatékony, fájdalommentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Hathor14

2019. március 10.

Én ebből a narancssárga színű gyantát használtam vagyis próbáltam egyszer...pusztító. Tökmindegy milyen vékonyan vagy vastagon kentem, teljesen megszilárdult a bőrömön és letördelni tudtam csak. Persze szőrt nem nagyon szedett le. Ha lehetne -1 csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Paraffin, Hydrogenated Coconut Oil, C30-45 Alkyl Methicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Methyl Hydrogenated Rosinate