Egyéb

Ár:   9400 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db / doboz   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: evasimonyi, Módosítva: 2020. július 14.

Kiszerelés:   60 db / doboz
Kategória:   Szépségvitaminok

"Azt a célt szolgálja, hogy a hajad még dúsabb legyen és úgy ragyogjon, mint még soha, a bőröd és a körmeid pedig egészségesebbek legyenek. A megújult hajvitaminunk megemelt A, C, D, E, B6, B12 vitamint és kétszeres mennyiségű biotint tartalmaz"

Összetevők:
Maláta szirup, cukor, gklükóz, savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrát), zselésítőanyag (pektin), E-vitamin (DL-alfa-tokoferol-acetát), C-vitamin (L-aszkorbinsav), természetes áfonya kivonat, cink citrát, A-vitamin (retinil-acetát), pantoténsav (kalcium-D-pantotenát), biotin (D-biotin), D-vitamin (kolokalciferol), B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid), B12-vitamin (cianokobalamin), folsav, kolin-bitartarát, kálium-jodid, inozitol

nikkike

2020. július 17.

Most kezdtem a második dobozzal, és már lényegesen kevesebb hajam hullik. Alig várom, hogy sűrűsödjön is, fogok updatelni a második doboz után, hogy változott-e valami. A körmöm sokkal gyorsabban nő, már nem bírja ki a 4 hetet a következő körmös időpontig. :) Az íze a tipikus gumi-hajvitamin, fincsi. Az ára elsőre borsosnak tűnhet, de kétszer annyi Biotin van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.