Egyéb

Ár:   €72 és €126   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml vagy 6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: pink_mint, az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2016. október 3.

Ár:   €72 és €126
Kiszerelés:   3 ml vagy 6 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szempilla növesztő szérum.

HarmonyBunny

2019. február 27.

Én nagyon régóta használom. Az első tubus kb. 2 évig volt elég, spórolósan. Most fogyasztom a második adagot és mindig elcsodálkozom, h tényleg, igazán, van, amire nemcsak erőlködve és izzadságszagúan lehet azt mondani, h használ. HATALMASAK a pilláim.
(mostani állapotában még ennél is hosszabbak... :) )

UPDATE: már kb 1 éve nem ezt használom. Sajnos megváltoztatták az összetételét és az új formula számomra nem volt hatásos. A long4lashes-t használom most és ez ugyanolyan jó, mint a régi összetételű lilash.

HarmonyBunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

(mostani állapotában még ennél is hosszabbak... :) )

Jasa

2016. április 13.

Jó sokáig gondolkoztam megvegyem-e, mert finoman szólva nem olcsó. Aztán rászántam magam és nem bántam meg! Az első 4-5 hétben szinte semmi sem történt, aztán utána olyan brutális pilláim lettek, hogy elérik a szemöldökömet!!! És nem csak hosszúak, hanem sokkal több is van, tényleg úgy néz ki kifestve, mintha műszempillám lenne, már többen megkérdezték az-e :) Már csak hetente két-három este használom a kezdeti napi alkalmazás helyett és bőven elég a szinten tartáshoz úgyhogy szerintem nagyon sokáig elég lesz (egy évig simán). Hogy újraveszem-e? NANÁ!!!

Jasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol