Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cingarela, Módosítva: 2013. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csikosmatyas

2017. december 16.

Aki vágyik az érzésre próbálja ki a Replay Signature for Her illatát. Igazi katarzis volt az érzés amikor rátaláltam. A sárga limara volt a tinikorom etalonja. Minden eszembe jutott egy pillanat alatt. Rózsaszín gumis farmer, együtteses póló, magasszaru puma cipő, piros papiros rizses.csoki, c.c. catch frizura. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

Aquariusgirl

2016. június 26.

A nagy kedvenc, meg a többi is.:-) Nekem is gyűjteményem volt belőle és az Impulse-kból a polcon :-) Tényleg, szinte hihetetlen, hogy parfüm nélkül, hogy illatoztunk, elképesztő tartósak voltak. Ez volt a Nr.1, de sokat kedveltem közülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

juditkaa70

2015. július 23.

Egyik nagy kedvencem volt! :) Impulse incognito,és a Impulse magic moschus illattal együtt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 23.

fecsine

2015. április 30.

Sajnos már nem gyártják. Nekem a sárga és a zöld volt a kedvencem, Még mindig itt van az illata az orromban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 30.

orsipanka

2014. október 30.

Általános iskolában kémia órán ezzel mutatták be a gáz-részecskék terjedését. A hátsó padból kellemes volt az illata (a rózsaszínnek), így kikönyörögtem anyukámtól egyet. Közelről már fullasztó volt és az izzadást sem gátolta rendesen. Úgy emlékszem még egy sárgát is elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Kodi

2014. július 20.

American dream.. Imádtam a keserédes vonalát, tipikus nyári illat volt, sajnos nem sokszor engedhettem meg magamnak, hogy megvegyem, anno. Ezek a deok érződtek is, a lányok nem is használtak parfümöt, csak Impulset, Limarát. Bátyám mondta is, hogy az ő idejében a lányokat a Charlie-val (dollárbolt) hülyitették, aztán mindenkiről az Impulse dőlt. Ö különösebben nem rajongott ezért a jelenségért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 20.

Flami

2013. október 12.

Tényleg, a sárga Limara :) Kamaszkorom vágyott illata, mekkora boldogság volt mikor Ausztriából végre kaptam. Ahh. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 12.

Gabi82

2013. október 12.

Igazi retro érzés :) jó kis illatai voltak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Igazi retro érzés :) jó kis illatai voltak

sziszoka

2013. április 3.

A pirosnak nagyon jó illata volt.Tesómnak volt,csak rájött,hogy időnként fújkálok belőle,ezért eldugta. :-) Én is emlékszem a pumpás változatára,nekem világos kék színűm volt.Nagyon-nagyon jó illata volt annak is.Nem valószínű,hogy újra használnám,de akkoriban ezek voltak a csúcsmárkák.Szóval 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Lukrecia

2013. március 3.

Nekem is volt, a Romatic Fantasy, pumpás kiszerelésben. Nagyon szeretnék még, Igazi nosztalgikus illat....kedves emlékem kötődik hozzá....Természetesen az akkori legjobb barátnőmnek is volt, a sárga színű.... .)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.