Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cingarela, Módosítva: 2013. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

nagynori

2013. február 27.

Ez a sárga volt az utolsó Limara, úgy emlékszem. Bár az emlékek a Limara illatok szempontjából picit ködösek, de anyukám mindig ilyet használt, a rózsaszínt, nagyon finom illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Pampilla

2013. február 18.

Volt ilyen pumpás kiszerelésben is,de eleinte tényleg csak ez volt,én nagyon imádtam,azóta sem találkoztam vele sajnos (nyolcvanas évek,ohhh). Rohannék érte,ha lenne,mint ahogy az Impulse Incognitot is rögtön beszereztem...:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 18.

natasa

2013. január 23.

Ó, a sárga Limara.:-) Ez annyira szép emlékeket ébreszt. De jó is volt a kamaszkor!:-) Nagyon szerettem.
Én is nagyon sajnálom, hogy nem lehet már kapni. Úgy kipróbálnám megint.:-)
Természetesen csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

Én is nagyon sajnálom, hogy nem lehet már kapni. Úgy kipróbálnám megint.:-)
Természetesen csillagos ötös.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. január 23.

Szia Mili! Úgy látom, korban közelállók lehetünk. Nekem is nagy kedvencem volt kamaszkoromban, a zöldes színűt imádtam, az illatára már nem emlékszem pontosan. A kiürült deós flakonokat meg gyűjtöttük akkoriban, nagy szám volt ilyeneket mutogatni a barátnőknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 23.

mili

2013. január 22.

Ő volt a nagy kedvencem, mamától kaptam még általános iskolás koromban karácsonyra az első flakonnal. Az első spray volt az életembe, ami megpecsételte az illatokhoz fűződő kapcsolatom. Imádtam a sárgadinnyés illatát, kár hogy már nem kapható sehol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 22.