Egyéb

Lip Pulp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Hyaluronsav szérummal végzett ápoló, regeneráló kezelés

Fájdalommentes hyaluronsavas szájfeltöltés. A Lip Pulp (ajakdúsító) eljárás injekció nékül, speciális LED lámpával, UV fénnyel aktivált ajakápoló géllel történik. Az ajakdúsító gél segít növelni a hyaluronsav szintet, hidratálja és védi, valamint puhává, kellemes állagúvá varázsolja az ajkakat.

Tartósság: 3-6 hónap

Árak: kb. 5000 Ft / alkalom (általában 4-5 alkalom szükséges)

Lip Pulp ajakkezelésen jártam

budaikrisztina11

2019. október 23.

Én próbálkoztam már ezzel pont télen.. Az ajkaim nem lettek dusabbak egyáltalán viszont szép lett és puha. Ápoló hatása van de szerintem vastagito nincs.. Legalábbis nekem nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Luiselotte

2017. szeptember 18.

Akkor próbáltam ki amikor rongyosra száradt a szám egyik télen.
Egy alkalom látványos eredményt hozott, teljesen feltöltötte ,táplálta a számat, imádtam. Icipicit duzzasztotta is az ajkamat , de nem lett tőle olyan mintha feltöltetem. A kiszáradást azonnal és teljesen megszüntette.
Vészmegoldásnak tartogatom hasonló esetekre, megy az 5 pont neki,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Akkor próbáltam ki amikor rongyosra száradt a szám egyik télen.
Vészmegoldásnak tartogatom hasonló esetekre, megy az 5 pont neki,