Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wanda2, az összetevőket feltöltötte: zozuka, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A Lipobase Repair krém használható a különböző száraz bőrrel járó betegségek kezelésében önállóan vagy aktív hatóanyagot tartalmazó (helyileg alkalmazandó kortikoszteroid vagy calcineurin gátló) készítményekkel együtt.

evaedinakiss

2019. szeptember 6.

Gyerek koromban volt ekcémám, ami szerencsére mára már tünet mentes, de előfordul, hogy emlékeztető jelleggel néha beüt ide-oda. Vagy a szemhéjamon pici piros foltok, vagy a szám van úgy kiszáradva, mintha iszonyat durván kifújta volna a szél. Aztán persze kenhetem bármivel, semmire nem reagál. Egyszer nem tudtam elmenni a bőrgyógyászomhoz és gyorsan kellett valami a számra. Hát 2-3 nap alatt szépen rendbe is hozta, amit előtte csak szteroidos krém tett rendbe ... Azóta rendszeresen használom ezt a krémet a számon, ha kicsit estére kiszárad, reggelre szépen rendbe is hozza. A kiszerelés tényleg nagy, kis tégelyben viszem én is mindenhová magammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Mirabylia

2019. július 9.

Eredetileg hozzátartozómnak ajánlotta a bőrgyógyász a gyerekkorból visszakacsintó ekcémájára, ami a szája körüli szárazságban jelentkezett. Neki remekül bevált.
Én allergiás vagyok sok dologra durván. Régebben a szám rettentően felhólyagosodott sokszor, a gyógyulás borzasztó volt (azóta ez változott). Eleve képes nagyon kicserepesedni a szám, és nem igazán marad egyik ajakápoló sem tartósan vagy túl hatásos. Kipróbáltam, bár ódzkodtam tőle.
Bőrre kenve bárhova utálatos érzés számomra! Túl tömény, ragacsos érzetű, és fullasztó a bőrömnek. Csak akkor használom, ha muszájnak érzem, mert egyébként csodaszer.
Viszont a számat folyamatosan kenem vele, mert nagyon jó érzés! Nos, a folyamatost főleg otthon, és leginkább este értem, mivel tubusos, és még nem találtam megoldást, hogy beletapicskolás nélkül jól fel tudjam kenni a megfelelő mennyiséget.
Mivel ajakra nagyon minimális kell, így mindig elosztjuk. Nagyon sokáig kitart, így megéri! (Kb fél diónyi mennyiséget egy hónapig használok. Olyan kis tégelybe szoktam nyomni, mint amikben a csillámporokat kapni.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Manett2

2019. március 19.

Nekem újabban a sebtapasz ragasztójára reagál rosszul a bőröm, és 1-2 nap múlva már jön is az ekcéma pontosan oda, ahol a ragtapasz volt.
Borzasztóan viszket, kis hólyagocskák látszódnak rajta, és vörös az egész. Nagyon nehéz kibírni, hogy ne vakarjam. :(
A következő vált be nálam: kamillás meleg vízbe áztattam a lábaim (nekem a sarkamon volt az ekcéma), utána szalicilsavas alkohollal fertőtlenítettem (Naturlandos termék, gyógyszertárban 500 Ft körül van), végül ezzel a krémmel bekentem. Ebben az esetben kb.1-2 hét alatt tette teljesen rendbe a bőröm.
Télen az arcomon a szám körül is nagyon ki szokott száradni a bőröm, akkor is ezt használom éjszakára: 3-4 nap alatt helyreteszi. :)
Elég testes, és nem szívódik be könnyen, ezért én csak esti használatra javasolnám, ha valaki nem szereti nap közben a ragacsos érzést a bőrén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Donatella

2019. február 24.

Az Eucerin Atopicontrol kézkréme mellett a másik csodaszer. Ha valaki szeretne végre olyan kézkrémet, amelyik a száraz, ráncos kézbőrt valóban feltölti, simítja, és a hatása nem csak fél órákra szól, annak ajánlom. Nagy előnye, hogy olcsóbb az Atopicontrolnál -- bár így is kicsit húzós az ára, de nem nagyon találtam a piacon olyat, amivel pótolni lehetne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 24.

nagyediterika

2018. szeptember 10.

Télen konkrétan véresre szokott sebesedni a kézfejem, a kézmosás rémálommá válik.
A sminkesem ajánlotta, neki pedig bőrgyógyász.
Vastag, nehéz krém, illatmentes. Azonban 1-2 nap alatt enyhülést, gyógyulást hozott, amire sem atrix, sem neutrogena, sem más krém nem volt képes.
Az ára kb a neutrogénáéval vetekszik.
Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

A sminkesem ajánlotta, neki pedig bőrgyógyász.
Az ára kb a neutrogénáéval vetekszik.
Maximálisan elégedett vagyok vele.

polip29

2018. június 1.

Ekcémára, száraz bőrre ajánlották, csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Ekcémára, száraz bőrre ajánlották, csodaszer!

postareb

2017. november 22.

Ekcémára ajánlotta a bőrgyógyászom, nekem nagyon jól bevált mind az ekcéma kezelésére, mind a száraz bőr mindennapos hidratálására.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

dinkka

2017. október 8.

szuper krém a száraz bőrre! ez az első amitől igazán érzem , hogy az amúgy vízhiányos és néha kissé viszkető bőröm puha és hidratált lett! lábszárakon és kiszáradásra,viszketésre hajlamos területekre használom, ahogy jön az ősz és érzem hogy megcsípi a hideg levegő a bőrt. ajkakat rendszeresen ezzel ápolom, jobb mint bármelyik ajakápoló! használat után elég zsíros érzetet hagy maga után de ez szükségszerű, egyébként ha este használom, reggelre szépen beivódik. árban abszolút megéri, nagyon nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

joy

2017. július 16.

Pont azt tudja amit ígér. Nagyon szàraz bőrre ajànlom mert ez az egyik legtestesebb krém amit valaha hasznàltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Csopivezi

2017. június 6.

Évek óta folyamatosan jön-megy velem a táskámban még a rövid utakra is. A bőrgyógyászom eredetileg ekcémára ajánlotta emlékeim szerint, nos, arra az évtizedes Elocom-használat után ugyan nem használt, de - ahogy alább már írták is - kiváló ajakápoló. Főleg a téli időszakban csodát tud tenni, a berepedezett/kicsattant ajkamat 2-3 alkalom után sokkal simábbá teszi. Éjszakára jó vastagon be szoktam kenni, így reggelre sem cserepesedik ki. Sőt, pont emiatt mindig van egy az ágyam mellett is, mivel sokáig eláll (felbontástól 12 hó a csomagolás szerint, de nekem hamarabb elfogy), így folyamatosan 2 tubus van nálam használatban. Kézkrémnek nem ajánlom, vagy legalábbis csak azoknak, akik meg tudnak lenni jó ideig anélkül, hogy semmihez nem kell érniük :D ugyanis nagyon tömény és nehezen szívódik be. Most újra megpróbálom ekcémára, ugyanis a szemem külső sarkában és a szemhéjamon is van egy-egy száraz folt, de amilyen "ügyes" vagyok, egyszer tuti a szemembe kenném a szteroidos krémet, az meg talán nem lenne túl kellemes :) Majd update-elek róla. Addig is aki eddig csak gondolkodott a megvásárlásán, szerezze be, mert minden apró grammját megéri! :)

Update: Sajnos nekem ekcémára még mindig nem használ, de két évtized szteroid után ezen nem csodálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Cholesterol eo I eu 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak