Liu·Jo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   online külföldről

Kiadás éve: 2014

Illatösszetevők: bergamot, licsi, mandarin, málna, gyöngyvirág, egyiptomi jázmin, ilang-ilang, pacsuli, szantálfa, vanília és pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juditkaa70

2016. július 16.

A bőrömön ami nagyon dominál az a vanillia és a szantálfa,amit nagyon szeretek. Könnyű,lágy finom illat. Tavaszra és nyárra ajánlom leginkább. Próbáljátok ki! Fenomenális illat számomra.

Update: Itt rendeltem meg: http://www.parfumdreams.de/
Nem először rendelek tőlük,nagyon korrektek,és gyors a szállítás is. Nagyon elégedett vagyok ezzel a webshoppal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 16.

Update: Itt rendeltem meg: http://www.parfumdreams.de/