Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Elszíneződött, száraz, sérült körmökre. Segít egészségesen, hidratáltan tartani a körmöket.

Nem körömgomba-kezelő termék!

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Artemisia Abrotanum Flower/Leaf/Stem Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak