CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lizavig, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Olív

2019. július 1.

Kézmosásra használom, ami tetszik benne, hogy nem szárítja ki a bőröm. De sajnos nagyon mállik és az illata sem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

LadySayuri

2018. november 12.

Numero uno a szilárd szappanok között!!!
Finom az illata, jól tisztít, jól habzik, de ami miatt abszolút csillagos ötöst érdemel - nem ázik szét (már 4x újravásároltam)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Numero uno a szilárd szappanok között!!!

natasa

2018. február 9.

Kézmosáshoz használom. Jól tisztít, habzik, az illata meg kicsit retro szappanillat. Nem rossz amúgy. Elég masszívnak tűnik, eddig még nem ázott szét. Remélhetőleg ezután sem fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Lucyll

2016. szeptember 6.

Kisbabánk popsiját is ezzel mosom néha. Hihetetlenül kellemesen viszazsírozza a bőrt, mégis nagyon jól tisztít és hidratál. Nálam ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

prehalekjudit

2014. július 24.

Imádom,finom az illata,hidratál,nekem a CD szappanok sose mállanak szét,többek között ezért is szeretem őket és hogy arcra is bátran használható.Nagy kedvenc még az avokádós meg aloés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

jégvirág

2014. február 24.

Újabb: Változott a véleményem ezzel a szappannal kapcsoltban. Nemrég újra megvettem. Zuhanyzásra kerestem valami jó szappant, mert sajnos a kedvenc alverde krémszappanom már sehogy sem találom a dm polcain :/ Eszembe jutott rögtön ez, gondoltam teszek vele még egy próbát, hátha. Így, hogy nem kézmosásra használom, nem fogy el/mállik szét olyan hamar. Puhává teszi a bőrt és nagyon kellemes, hosszan tartó tisztaságérzést biztosít. Az illatát már sikerült megkedvelnem, de továbbra is retro illatúnak tartom. A hátamon a pattanások száma csökkent, valószínűleg ennek a szappannak köszönhetően, sőt én még arcra is használom és ott is, mintha sokkal jobb lenne a helyzet pattik terén. Szóval jár neki az 5 csillag!

Régi: Az avokádós volt meg, én nem szerettem az illatát. Számomra olyan retro kölni illata van, ami intenzív és sokáig érezni a bőrön és a fürdőszobában is. Nem szárított annyira, mint a szappanok többsége. Kézmosásra és ritkán arcra is használtam. Az arcbőröm puha lett tőle és nem idézett elő újabb pattanásokat. Még az elején örültem, hogy nagy szappan, tehát biztos sokáig elég is lesz, de tévedtem, mert nagyon hamar szétmállott apró darabokra - természetesen rendes szappantartóban tároltam és nem ázott vízben. Kár ezért a szappanért, mert amúgy egészen jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 24.

plinka

2013. július 27.

Tyű, de szeretem. Kellemes kis szappan. És igen, csak csatlakozni tudok az előttem szólokhoz, nagyon finom illata van. Olyan... igazi szappan illat. Háromféle van, az avokádós a legjobb, szerintem. Én a Kálvin téri diszkontban szoktam venni. Most akciósan 200 Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Alafaya

2013. június 8.

Újra és újra elcsábulok rá, mert imádom az egyedülálló illatát. Belengi az egész lakást fürdés után. Viszont előbb-utóbb viszketni kezdek tőle, ilyenkor visszatérek a jól bevált nesti dante-hoz. Hozzá kell tennem, hogy egyáltalán nem érzékeny a bőröm, viszont az ilyen ritka elkalandozásaimtól eltekintve csak tiszta kozmetikumokat használok. És erre bizony mindig bekapcsol nálam a riasztó..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

Nimrod

2013. február 6.

Még senki nem írt véleményt, így muszáj megtennem. Esküszöm, hogy a legjobb szappan amit eddig használtam. Nem szárít, puha lesz a tőle a bőr és még a pattikra is jó hatással van. Éljen, hogy találtam egy közel tökéletes szappant! A glicerines szappanokkal mindig jó tapasztalataim vannak, de ez különösen jó és az illata....imádom. :) Pedig nem is olvasgattam róla, meg semmi, csak megláttam és megérzésre lekaptam a polcról. Milyen jól tettem! :) ÉS az ára: kemény 320 Ft a Rossmanban. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Sorbitol h 1 1