Egyéb

Ár:   1849 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kaposztamester, Módosítva: 2019. december 10.

Lelőhely:   drogériák
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Illatcsalád: édes, virágos-gyümölcsös illat

Fejjegyek: bergamot, citrusok és a friss gyümölcsök (alma, őszibarack), virág illatok

Alapjegyek: karamell, vanilia aromái

kaposztamester

2020. június 24.

Rettentően jó kis utánzat . Egyetlen egy a hibája hogy nem valami tartós , de hát olcsó is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Doll

Korcsoport: >54
2020. február 17.

Két megdöbbentően jó parfümkét fedeztem fel az elmúlt hónapokban fillérekért - ő az egyik. Valóban nagyon hasonlít a Candy Prada-ra - de annak minden számomra kellemetlen mellékzöngéje nélkül. Lineáris, kevésbé édes, de tartós, nagyon kellemes, gyerekkori illatra emlékeztető. A kis drogérinkból majdnem minden üveggel megvettem. Brutál sok a mennyisége, bátran fújom bőrre, ruhára, még hajra is - nem nehezíti el, és élvezem, ahogy mozgás közben felszabadulnak a kis illathullámok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance