Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: tunderlany, Módosítva: 2013. március 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan tisztít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tunderlany

2013. április 5.

Ez egy háromfázisú mitesszereltávolító csomag. Az első kis folyadék pár perc alatt fellazítja a mitesszereket, utána jön a nagyon finom illatú, kiwis lehúzható maszk. Körülbelül 10 perc után már le is szedhető, és szépen kiszedi a csúnyaságokat is. Utána jöhet a harmadik, mitesszerösszehúzó szérum, ami megnyugtatja és kisimítja a bőrt. Nekem abszolút bevált, finom illata van, és hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.