Egyéb

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mandulabokor11, Módosítva: 2021. január 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

100% természetes kókusz aktivált szén fogfehérítő por. Elősegíti a megfelelő szájhigiéniát és az egészséges PH érték kialakulását. Természetes antibakteriális hatása segít meggátolni a baktériumok elszaporodását, csökkenteni a fogkőképződését.

Alizzz24

2021. augusztus 19.

Én is a diamond coco kiváltására kerestem valamit, illetve mióta azt nem használom besárgultak a fogaim, tehát ha használt volna pár alkalom után biztosan láttam volna. Egyébként nem vészes az íze, nem fogja meg a fogalmat sem, most elektromos fogkefére fogok váltani, majd updatelek ha látok nagyobb változást is, mert sajnos elkerült vele egyelőre a szerencse.
Update egy hónappal később: elektromos fogkefere váltottam, ezt mindenkinek ajánlom, aki manuálisat használ, mert ezerszer jobb. Viszont semmi változást nem láttam, pedig kitartóan használom. Most két csillagra váltottam, és ez a vélemény szerintem már nem is fog megváltozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

TancziKlau

2021. augusztus 10.

Még két alkalommal használtam és tényleg fehérít és mintha fogorvosnál lettem volna. Nagyon örülök :) viszont az innyem érzékeny tőle kb mindig egy pár órâig..nem értem miért :( valaki tudna segíteni?
Minden rendben a fogaimmal egy lyukas fogam sincs mindig látogatom a fogdokit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Minden rendben a fogaimmal egy lyukas fogam sincs mindig látogatom a fogdokit..

zsofi207

2021. április 25.

Kerestem egy alternatívát a Diamond Coco 2.0 mellé, mert sokat ingázom és nem sajnálom annyira, ha valahol ott felejtem... Ízre nekem sós, de nem vészes. Jól oldódik, nem szemcsésen karcolja a fogakat. Hatása kb. 8-9használat után teljesen jó, szépen fehérít, utána a fogkrém sokkal jobban habzik. Nem fogja össze a fogakat/ínyt. Nekem nem okozott érzékenységet. Aki költséghatékonyabb megoldást keres, próbálja ki, csak ne egy alkalom után várjon csodát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 25.

EmmaHeather

2021. április 14.

Nekem nem tetszett... Egy használatot tudtam kivitelezni vele. Ízre sem volt a legjobb, én valamiért rossz szájízt éreztem utána.. valamint hiába öblögettem sokszor, fogmosás után olyan volt ha mosolyogtam/néztem a fogaimat a tükörben, mintha pici fekete pókhálók lennének rajta itt-ott (gondolom, mert valahogyam maradt még a számban a porból, ami összekeveredett a nyállal)🤷

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

ildus69

2021. február 18.

Hú! Nagyon szuper cucc. Nekem már az első alkalom után látszott a hatása. Egyszerűen szuper. Igaz nem mentolos és kicsit sós íze van. Nagyon jól tisztít, a leheletem is friss.
Az egyetlen, ami hátrány, hogy kicsit érzékenyebbek a fogaim tőle. De lehet ez csak nálam probléma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 18.

DrParfumElla1608

2021. február 16.

Nagyon jó termék, sokáig elég, megéri az árát! Már első használat után látszódik a változás. Érdemes csak körkörös mozdulatokkal mosni vele a fogakat, hogy ne színezze be az ínt. Az íze savanyú, homok izű, de elviselhető. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Chrisse

2021. január 7.

Nekem nagyon bevált. :) Pár használat után látható az eremény, és folyamatos használat mellett egyre szebbek a fogaim. Annyi, hogy használata után érdemes átmosni a fogainkat fogkrémmel, hogy teljesen eltünjön a nagy feketeség a fogainkról. Szépen tisztít, az íze picit kellemetlen, de teljesen tolerálható. Nagyon sokáig elég, nagyon kis mennyiség kell belőle egyszerre.
Megérdemli az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Megérdemli az 5 csillagot! :)

Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine