Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Picurrrka

2012. december 30.

Pont ugyanezt a színt vettem meg, ennél rosszabbal még nem találkoztam, nagy csalódás volt mert egyébként jó minőséget tapasztaltam. Ragadós volt, képtelen volt megszáradni, órák után sem nyúlhattam semmihez és gyenge színt adott... Sajnáltam.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

somodiedo

2012. december 27.

Szeretem ezeket a lakkokat, mert gyorsan száradnak, és az árához képest tartósak is, és nem is sűrűsödnek be olyan rövid idő alatt, mint más lakkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

virike9

2012. december 27.

nekem egy ezüstös-metálos lakkom van ebből a fajtából : ) nem vagyok nagy körömfestegető, inkább a műköröm, de pont ma távolítottam el így hát előkerestem ezt a kis lakkot, hogy ne legyenek olyan csúnyák a kezeim. Ezt a lakkot a Rossmannban ajándékba adták egy lovely termékhez. Nagyon szeretem mert krémes kicsit a festék, kézre áll az ecsete és így nagyon könnyű vele dolgozni, 2 rétegben szépen fed, de ebből én szoktam általában egy harmadik réteget kis felkenni, de így is pikk-pakk megszárad : ) A tartóssága nem világbajnok, de én szeretem, ha végleg lemondok a műkörömről biztosan sok színben meg fogom venni, mert ezzel nem macera a körömfestés : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

marieklein

2012. december 22.

a 23-as csillámos lakkja nagyon bejött! tényleg picit más az állaga, mint a hagyományos lakkoknak, de én pl. könnyebben bánok vele. szép, ápolt hatású tőle még az én csutka körmöm is. remélem, tartós lesz (azért egy 3-4 napot elvárok), megelőlegezek neki egy 5-öst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

Csibecsont

2012. december 18.

Nagyon tetszenek a színek, van is belőle kettő, de valahogy nem a szívem csücske. Nagyon folyékony és egyenletlen a fedése. Egynek azért elmegy:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

borntobe

2012. december 17.

Elég sokk lakkom van ebből a fajtából, amikor akciós, bátran lehet kísérletezni velük. A minőség érdekes módon színenként változik. Az átlátszó lakkban színes csillámos tök jó, gyorsan szárad, viszont kicsit nyúlik. A nudeféle csillogó rózsaszín nem szárad meg, még egy óra múlva is ragad, az eggyel rózsaszínebb rózsaszín matt lesz, a sima gyöngyházasan csillogó fehér viszont tökéletes lakk ,fényes, jól szárad, szebben csillog, mint a hasonló színű Essence vagy Catrice. A sötét színei nekem nem jöttek be, nagyon halványan fognak. Fedőlakkal az összeset fel lehet javítani azért, és szépek lesznek, de magukban pont annyit érnek, mint az áruk. Gyűjtögetni, próbálgatni jó, de éles használatra csak kipróbált Lovely lakkot ajánlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

ForestNymph

2012. december 17.

Rákattantam erre a lakkra.:)) Nagyon gyorsan szárad, 2rétegben tökéletes, egyenletes fedés. Egy cseresznyepiros és egy orgonalilám van. Fedőlakkal nálam egy hetet is kibír. Mosogatás, takarítás mellett is!

annyke

2012. december 16.

Nagyon sok árnyalata van meg, nagyon szeretem mindet, egyre sem tudok egy rossz szót sem mondani. Mindenképp 2 rétegben kell felvinni, nagyon szép színek közül lehet választani és ilyen tartós körömlakkal még nem találkoztam. Ha épp nem ezzel a márkával festem ki a körmeimet, akkor is egészen biztos, hogy az átlátszó változata kerül legfelső rétegként a körmeimre.
Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Csak ajánlani tudom! :)

keettee

2012. december 15.

Remek körömlakk, én csak a feketét használom, de egy rossz szavam nincsen rá, nagyon könnyű vele dolgozni, gyönyörű a színe, tartós. Csillagos 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 15.

Sephira

2012. december 12.

Ebből is van pár árnyalat, sötétebb és világosabb is. A világosabbakat próbáltam, egy kicsit cukorkás-krémes rózsaszín csillámosat (192) meg egy nagyon halvány nude rózsaszínt szintén csillogót (267). Furcsa mód ez a Lovely olcsóbbik lakkja de fedőlakk nélkül nekem bírta 4 napig is kopás nélkül, a másik fajta 1 vagy 2 nap után kezdett kopni.
Nem tudom a többi szín milyen, ez a 2 réteg után se fedett eléggé, elég híg, látszott a körömvégen, amúgy szép, szolid, hétköznapra hordható színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.