Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Paránytrilla

2014. július 30.

Piros van belőle, szeretem! A tartósságától nem vagyok elragadtatva, viszont a színe gyönyörű, és egy rétegben is értékelhető a fedése. Viszonylag gyorsan szárad. Összességében szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Rure90

2014. május 27.

Nem a kedvencem, de egyszer-egyszer elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Nem a kedvencem, de egyszer-egyszer elmegy.

butterfly.6927

2014. május 23.

Minimum 2 réteg kell belőle, és így is elég gyorsan kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Minimum 2 réteg kell belőle, és így is elég gyorsan kopik.

kryptonklary

2014. április 22.

Van pár ilyen körömlakkom, szerintem közepesen tartósak. Vannak belőle jó színek, a piros pl nagyon szép, 2-3 napot is kibírt nálam. Leárazva elmegy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

GI85

2014. március 29.

Nekem egy csillámlakk van meg. Olyan zöldes kis csillámok vannak benne, egyébként átlátszó. Nagyon szép, főleg fekete lakkon. Talán kicsit lassan szárad nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

Maniac

2014. február 22.

A képen látható árnyalat van meg, bár elég régi már, sokáig tartotta az eredeti állagot. Két réteg kell a megfelelő fedéshez, kifejezetten tartós is, ahhoz képest, hogy nem olyan tömény állagú lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

viktoriacsoke

2014. február 21.

Többféle , legalább 5 színem volt belőle az átlátszó változatot többször is használtam nagyon szerettem, bár van amelyiket szívesebben elképzeltem volna csillámok nélkül:DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 21.

Pici Tini Girl

2014. január 13.

nem rossz!
Azt kell hogy mondjam nem erre számítottam!Jó értelemben.
vegyétek mert iszonyat jó!Ahoz képest hogy márkája nem annyira ismert!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 13.

nem rossz!
Azt kell hogy mondjam nem erre számítottam!Jó értelemben.
vegyétek mert iszonyat jó!Ahoz képest hogy márkája nem annyira ismert!:)

rencike666

2014. január 13.

Fekete van ebből itthon és elégedett vagyok vele. Tényleg nem a leggyorsabban száradó fajta de engem ez nem zavar mert körmöt festeni amúgy is csak akkor szoktam ha van rá időm és nem csinálok semmit éppen. Tartósságát illetően csak annyit tudok mondani, hogy eléggé sokat takarítok meg ezt-azt csinálok és még így is bírja jó pár napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

hedgehog

2014. január 10.

Nekem csillámos-áttetsző változat van itthon. Gyorsan szárad, nem szárad bele az üvegbe pedig nem tegnap vettem. Nem pattog le olyan könnyen mint más márkák, szeretem.
update: Vettem még két színt egy pirosat és egy rózsaszín-göngyházast. A pirostól egy kicsit megijedtem, mert egy nappal a felkenése után tiszta karc lett a teteje és apró hibák jelentek meg a tetején. Olyan volt mintha nem lett volna kellően megszáradva, mikor igénybe vettem a kezemet. Egy Moyra fedőlakkal azonban 5-6 napig is tökéletes, mind a három színem. Ráadásul most 100 ft-tal olcsóbban hozzá lehet jutni, mint a Moyra lakkokhoz. Két rétegben is szépen fednek, fedőlakkot meg szeretek használni minden lakkra így tökéletes.
Update 2: Nem tudom mi történt, de néhány hónap után már 3. réteg kell a lakkokból és 1,5 óra után sem száradnak meg. Pont vendégségbe mentünk ezért 1,5 órával hamarabb kifestettem a körmöm (addig csak ültem a könyvek felett) és mikor nekiálltam készülődni 6 "körmömbe is belenyúltam". Persze akkor már lemosni is alig volt időm, nemhogy újra felkenni valamit. Nagy csalódás volt ez. Ha akkor hagy cserben amikor csak akar, akkor soha többet lovely lakk! Így lesz 5 csillagból kettő. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.