Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

füstös hóvirág

2011. július 16.

Nagyon rossz minőség, több rétegben sem fed teljesen, és gyorsan lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 16.

Nagyon rossz minőség, több rétegben sem fed teljesen, és gyorsan lejön.

UnVraiAnge

2011. július 16.

Az üvegben annyira szépek, de felkenve még 3 rétegben sem az igazi némelyik szín. Amelyik azonban jobban fed, az pedig csíkos lesz, bár igazából nem is számít, mert nekem 1 nap a rekord, amit kibír lepattogzás nélkül. Nekem összesen az árával nincs gondom:)

wishes

2011. július 16.

Szerintem meg nagyon olcsó, és gyönyörű, különleges árnyalati vannak, de még a BTGN sem tudja rendesen megfogni, szóval pik pak lepattogzik, még rövid körömről is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 16.

szalaijudit92

2011. július 15.

Egy darabom van belőle,szépen fed,és elég tartós is,de nem a legolcsóbb kategória,főleg,hogy teljesen ismeretlen a márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 15.