Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gendur.berni

2014. január 10.

Nekem fehér színben van meg, sokszor francia manikűrözésre használom vagy valamilyen sötétebb színű lakkra rajzolok mintákat vele. A fedése jó, max. 2 réteg elég belőle, de rettenetesen lassan szárad. Viszont még így is ez a legjobb fehér körömlakkom, a többinek nagyon gyenge a fedése ahhoz más színre rákenhessem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

vikcsi

2013. december 23.

Egy lilás/pinkes árnyalatot kaptam belőle ajándékba, és nagyon megszerettem, de pár hónap után beszáradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

palffybogi2002

2013. december 13.

Nem szeretem, mert több, mint egy fél óráig száradnia kell. Nekem egy kék színben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 13.

Ladybug90

2013. december 12.

Egy rétegen is tartós és ennyi pénzért ez nagy szó...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Egy rétegen is tartós és ennyi pénzért ez nagy szó...:)

biharianiko01

2013. november 30.

Olcsó, szépen fed, vannak igazán jó színei, de amilyen lassan szárad, van hogy reggelre párnalenyomatos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

Tyuki

2013. november 27.

Nekem kicsit lassú a száradása, és nem teljesen egyenletes a fedése. Egy kicsit mindig csíkos marad, akárhogy próbálja elegyengetni az ember (halvány rózsaszín árnyalat van meg). Nyáron a lábkörmeimre használom, de mivel mindig teszek rájuk csillámos fedőlakkot, nem látszik az egyenetlensége és nagyon szép az összhatás. Alaplakknak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

amerikana

2013. november 19.

Sellenix. Meg tudnád "mondani" annak a szép natúr árnyalatú csillogós lakk számát?:-) Ilyesmit keresek én is. :-) Köszönöm szépen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

Sellenix

2013. október 29.

Imádom van egy nagyon szép natúr árnyalatú csillogós nagyon szép csak sajnos fogyóban van.. :( Újra veszem ha lehet. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 29.

Dollydolly

2013. október 6.

5 db van belőle, de többet is akartam csak a 190 ft-os akció kiürítette a készleteket előttem :( nem csomós, néhány kivételével( pl. világos színek-fehér-) jól fednek, száradási idő normális, az ecsete nem az a most divatos óriás és könnyű dolgozni vele..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 6.

hiperter

2013. szeptember 30.

egy ciklámen színű van belőle, gyönyörűen csillog. igazán különleges árnyalat, lila csillámok vannak benne.szeretem, de nekem kicsit nagy a 8 ml kiszerelés. elég lenne az 5 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.