Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

winnie

2013. szeptember 11.

Nekem pontosan az a szín van meg, mint itt a képen. Rémálom, semmire nem jó. Vagy kifogtam egy selejtes példányt, vagy ez a szín ennyire gyatra. Egy rétegben sem marad meg, gyorsan száradó fedőlakkal sem. Már négyszer nekifutottam, de az istenért nem hajlandó megszáradni normálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

HyperBunny

2013. augusztus 30.

Van egy csillámos lakkom, sajnos olyat már nem lehet ezer éve kapni, pedig vettem volna még. Na az valami csodálatos, hasonlót se találtam (kicsi, holografikus csillámok, nagyon apró, rózsaszín-lilás csillámos alapban, ha valaki tud hasonlót, szóljon!).
Meg egy fehéret vettem, de az szörnyű. Tudom, a fehér lakk eleve mumus, de ez minősíthetetlen, három rétegben sem fed, és hiába várok órákat két réteg között, akkor se szárad meg, ráadásul a tipikus hibajavítós fehér. :/ Tartósságról nem tudok ennél nyilatkozni, mert sose vártam meg. :D A csillámos jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Beu

2013. augusztus 25.

4 féle szín van meg még ebből a szériából, ezek közül a legtöbbször a pirosat használom, és kb 1 hét után szoktam lemosni, mert zavar a lenövés, a végén minimális kopás keletkezik. egy bajom van vele, hogy lassan szárad, de orvosoltam ezt a problémát az NYC gyorsan száradó fedőlakkjával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

tallos.petraa

2013. augusztus 6.

Ebből a fajta lakkból egy színtelent vettem, de nem vagyok vele megelégedve. Mikor rákentem a lakkra másnap reggelre össze van karcolva és így nagyon csúnya. Szerencsére akciósan vettem és kb. 300 ft-t fizettem érte. Többször nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Claudiaa

2013. július 17.

nekem sokáig fent maradt a körmömön és elég volt 2 rétegben felvinni. nagyon szép színei vannak,főleg a csillogós napfényben csodálatos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 17.

dori010

2013. július 12.

Szép színei vannak, nem túl tartós, de én szeretem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 12.

Szép színei vannak, nem túl tartós, de én szeretem.:)

hbscale

2013. július 10.

Nekem a piros (13) elsőre besárgította pár körmömet. Nem dohányzok, úgyhogy nem attól volt. De érdekes, mert később nem. Egész tartós lakk, és két rétegben szépen fed. Sajnos az összetevői nincsenek rajta az üvegen, de valószínűleg jobb is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 10.

sziszikeee2

2013. július 9.

Egy tűzpiros és kék lakkom van ebből a fajtából. Mindkettőnek nagyon szép a színe, 2 réteg nekem mindenképpen kell, másképp nem lesz olyan igazi a színe, a fedőlakk nem szükséges hozzá. Viszonylag gyorsan szárad, mint a többi Lovely körömlakk és még egy sem száradt be, pedig már elég régóta a polcomon csücsülnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

nagya937

2013. július 9.

Nekem egy bordó és egy rózsaszín van. A bordót imádom, nagyon jól fed, viszonylag tartós is és a színe meseszép. Nem csomósodott be hamar, sokáig elég (egyébként is pici körmeim vannak), tekintve, hogy nincs szükség 2 rétegre, így valószínű, hogy hamarabb ki kell dobnom, mint hogy elfogyna. A rózsaszín kevésbé fed jól, és szerintem nem is lehet olyan szépen felvinni, mint a másikat, de a színe ennek is szép.
Szerintem egész jó kis lakk, jobb, mint az Essence, de sajnos nem érdemel 5*-ot.

arybaba2

2013. július 7.

Összességében meg vagyok elégedve a lakkjaikkal.Tök színben is voltak/vannak ilyen lakkjaim.Átlagosak.A Color Mania Top Coat-ja túl jól sűrűsödik.Még felhígítva is sűrű picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 7.