Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

ziccaa

2013. június 25.

Nekem is a "fedőlakk" van meg, ami ilyen kékes beütésű. Véleményem róla.
-Nagyon folyós, igaz szépen terül, de a körömágyra is lefogyik+0*
-Szép fényes lesz a köröm-és körömlakk. +4*
-Elég gyorsan szárad+4,5*
-Ha több mint 2 réteget kenünk fel olyan lesz mint a halpikkely.+0*
-Ha 2 réteget, vagy annál többet viszünk fel, le lehet húzni a körömről és roncsolja a köröm felszínét+0*
-Ha egy réteget viszek föl, de ez kettőnél is előfordul még aznap este fürdésnél, egészben leválik a körmömről, de így legalább nem roncsolja+1*
-Tartóssága pár óra, igaz 130 ft volt, úgyhogy nem igazán bánom, hogy megvettem, ez egy semmi összeg, ennyiért nem bánkódom+2*

11,5/7=1,6 csillag, pont hogy átcsúszik egy kettessel. Tapasztalataim szerint, bármilyen lovely lakkot próbáltam eddig mindegyik egy nagy rakás sz@r volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 25.

Nekem is a "fedőlakk" van meg, ami ilyen kékes beütésű. Véleményem róla.
-Nagyon folyós, igaz szépen terül, de a körömágyra is lefogyik+0*
-Szép fényes lesz a köröm-és körömlakk. +4*
-Elég gyorsan szárad+4,5*
-Ha több mint 2 réteget kenünk fel olyan lesz mint a halpikkely.+0*

szamira

2013. június 22.

Halvány rózsaszínben van meg, nagyon szép a színe és olcsó volt. Kb ennyi pozitívum, amit elmondhatok róla. A második napon már kopik szinte minden körmömön, pedig alapból minden lakkot két rétegben viszek fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 22.

Nympha

2013. június 18.

Szépek a színek, de egy örökkévalóság alatt sem száradnak meg. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Szépek a színek, de egy örökkévalóság alatt sem száradnak meg. :(

Kendra

2013. június 12.

Annyira szeretném ha tartós lenne,de nem az,de a magas árkategóriás lakkok sem azok akkor már inkább ez,ez a rózsaszín meg a púder rózsaszín,egy korall,egy lila és a fekete van meg,ez utóbbi a kedvenc,sajnos csak 3-napig tart ,mint a csodák általában...:) 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 12.

Maryetta

2013. május 30.

Az átlátszó színű enyhén kék beütésű, konkrétan a rózsaszín lakk fölé kentem és szép lila lett a körmöm...egy rétegben nem pattog le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

amnesia

2013. május 20.

Nekem egy csillogós kék szín van meg. Tegnap felkentem (alaplakkal, fedőlakk nélkül) és buborékos, a körömvégekről már kopik is! Nekem annyira ez nem jött be, de legközelebb fedőlakkal fogom megpróbálni. Lassan szárad, a szín pontosságához két réteg kellett. Mondjuk én is 130 forintért jutottam hozzá, nem nagy pénzkidobás:D
3 pont:
-1: mert hamar jön le
-1: mert buborékos
1: mert szép szín
1:mert elég két réteg, és mindenből ennyit teszek.
1:olcsó volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 20.

3 pont:
-1: mert hamar jön le
-1: mert buborékos
1: mert szép szín
1:mert elég két réteg, és mindenből ennyit teszek.
1:olcsó volt

vedina007

2013. május 16.

Szépek a színek és nekem alaplakkal és fedőlakkal viszonylag tartós is némelyik. Akkor vettem párat, amikor ajándékba pluszlakkot lehetett hozzá választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

kitty_poo_

2013. május 8.

Két darab Lovely Color Mania lakkom van az egyik sötét lila a másik pedig halvány rózsaszín.
Igazság szerint a sötét lilát nem szeretem mert nagyon sok rétegben kell felkennem, hogy jól látszódjon, de a világos rózsaszínt imádom :) Végül is azt a 130 forintot amiért vettem simán megérte :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

katalinmyy

2013. május 8.

Van egy pár ilyen lakkom. Hasonló minőségűek, mint az essence. Ne várjunk tőle csodát, de szép színekben kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

TimiK

2013. május 8.

Egy átlátszó darab van meg belőle, fedőlakknak van meg... Hát én felkenem, és egy-két óra múlva egyben (!!!!) le tudom húzni a körmömről. Nagyon durva! Ha nem piszkálom akkor meg lepereg magától, csak akkor több, félkörömnyi darabokban. Kuka :(

Update: Még egy esélyt adva neki (meg hogy pontos legyen a kommentem) kipróbáltam még egyszer az egyik körmömön. Egészen pontosan két és fél óra múlva szinte lecsúszott a körmömről az a réteg lakk amit rákentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.