Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

molnar.julia.88

2013. május 5.

Egy sötétlilát vettem meg, és legnagyobb megdöbbenésemre, az első réteg gyakorlatilag nem látszott...3 rétegben produkálta az üvegben látható színt, akkor meg persze alig akart megszáradni...a tartóssága nem rossz, de fura, hogy már egy használattal mennyi fogyott belőle...a másik típus jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

lovaslany13

2013. május 5.

Ajándékba kaptam egy másik termék mellé még régen, és csalódtam sajnos, nagyon szép csillogós kék lett volna, de csak 3 rétegben látszik... Az első rétegben szinte semmi : átlátszó lakk csillogással, a másodiknál még mindig látszik a körömvég, a 3. után eltűnik de akkor már lassan szárad.
Eléggé folyós, mindenhova megy. Alaplakkal nekem nem volt kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Eléggé folyós, mindenhova megy. Alaplakkal nekem nem volt kibékülve.

Nicu

2013. május 4.

Szépek a színei, de gyorsan besűrűsödik. Tartóssága változó, attól függ, milyen a szín, van ami 3 napot is bír, valami másodikon pattogzik. Leértékeléskor vettem egy átlátszó csillámosat, 2 használat után besűrűsödött, nem lehetett szépen eloszlatni a körmökön. Volt rózsaszínem, na abból volt, hogy 3 réteg is kellett, de szép volt. Legyen egy 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

thalion3

2013. április 28.

Eddigi legjobb lakkom. Leértékelve vettem a DM-ben, nagyon megtetszettek a színei. Egy hétig is kibírja minimális kopással. (Még lemosóval is alig jön le... Nem tudom, hogy ez pozitívum-e.)
Nem csak nekem, hanem nővéremnek is nagyon bejött. Pedig eleinte nagyon szkeptikus volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

boszimacska

2013. április 19.

Nekem bejött a körömlakk. Gyorsan szárad, két rétegben tökéletesen fed, 4-5 napig biztosan tart átlátszó körömlakkal, és akkor is csak azért jön le, mert hajat kell mosnom, de a kopás akkor is minimális. Szép színekben lehet kapni, és megéri az árát. Jobb, mint pár jóval drágább lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

ct

2013. április 19.

Az akció alkalmával vettem belőle ötöt is, előzőleg csak egy ilyenem volt, de azt jónak találtam minden szempontból, úgyhogy tudtam, hogy jöhet még pár ilyen. Nagyon szép színekben kapható, teljes áron sem drága és mivel két rétegben tökéletesen fed és igazán tartós is, eredeti áron is megvenném.Az ecset könnyen kezelhető, gyorsan szárad a lakk is, nálam alaplakkal 4 napot biztosan bír (utána megunom és lemosom), úgy, hogy épp csak a körmök végein kezd megkopni egy parányit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

smileyzso

2013. április 14.

Nekem csak 1 db Lovely lakkom van amit nagyon szeretek
Ez a lakk Lovely Color Mania brokát .
Gyorsan szárad és 2 hétig is rajta vannak a csillámok és sehogy se jön le . De én ezzel a hibával is szeretem . Ára megfelelő .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 14.

Nekem csak 1 db Lovely lakkom van amit nagyon szeretek
Ez a lakk Lovely Color Mania brokát .

floracska6

2013. április 14.

A legrosszabb körömlakk a világon!!! bár nem tudom mit vártam tőle 200 Ft-ért...
ha egy napig szárítanám akkor sem száradna meg és lejönne egy óra leforgása alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

timity

2013. április 6.

Az árához képest csúcs-szuper! Nem szárad túl gyorsan, de ez szerintem bármelyik lakkra igaz! Szín és szín között nagy különbségek vannak minőségileg. A csillámos extra tartós (5 napig semmi lepattogás), viszonylag hamar szárad. A színes lakkok már lassabban kötnek, és kevesebbet bírnak.. Utóbbira 3-ast adnék, a csillámosokra 5-öst, így összességében 4-est érdemel ez az olcsó, de nagy választékban kapható márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

czuczy

2013. április 4.

Nekem egy csillámos áttetszőm van: szép, fényes gyorsan szárad és szupertartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Nekem egy csillámos áttetszőm van: szép, fényes gyorsan szárad és szupertartós.