Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

porika

2013. április 2.

Bordó és fekete lakkom van belőle. Ha azt szeretném, hogy holnap ne keljen újralakkoznom, mindig ezekhez nyúlok. Nem pattogzik le, akkor mosom le, ha már unom és kezd lenőni. Az essence lakkokhoz képest - ami max. 2 napig bírja - ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

Darkmona

2013. április 2.

Leírom még egyszer, mert nem mentette le.... na mindegy.
Sötétlilám van, nagyon híg, baromi lassan szárad és nem tudom hány réteg kéne ahhoz hogy normálisnak mondhassam, per pill a 2. réteg van fent és még mindig foltos. Soha többé nem veszek ilyen lakkot!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 2.

Leírom még egyszer, mert nem mentette le.... na mindegy.

jane79

2013. március 31.

4 színem van belőle (13 piros, 139 fehér apró csillámos, 468 lilás holo, meg egy színes csillámos). Lilát még nem próbáltam, a piros a kedvenc lakkom a többi lakkjaim közül is, mert nagyon jó a fedése, könnyű vele dolgozni, szép fényes, nekem nagyon bejött. A csillámosokat fedőlakknak szoktam más lakkokra, jól mutatnak. Árban érték arányban nagyon ajánlom őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

sophie63

2013. március 29.

borzasztó lassan szárad, nálam itt meg is bukott. a színeseket nehéz egyenletesen felvinni 1-2 használat után már buborékosodik. egyedül a csillámos fedőlakk jó, az tényleg tartós is (még lemosni is nehéz volt...) de az meg a többinél is lasabban szárad, több fél óra kell neki, és kinek van ennyi ideje?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

titus

2013. március 28.

@macska29: Szerintem nekem is ugyanez a lilás beütésű átlátszó van meg, de rá van írva, hogy Fluo Top Coat, tehát fedőlakk. Biztos azért válik le olyan csúnyán, ha csak magában használod. Persze én is azért vettem meg, mert az üzletben átlátszónak nézett ki, csak itthon láttam, hogy van ilyen lilás-kékes fénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

macska29

2013. március 28.

Az atlatszot sikerult megvennem tegnap 250 Ft-ert a Rossmann-ban. A tobbi szinrol nem tudok nyilatkozni, mivel csak ezt az egyet probaltam.
Ez olyan BOTRANYOSAN ROSSZ, hogy senkinek nem ajanlom!!! Ugyanazt tapasztaltam mint az elottem szolo egy_lány, 1 nap utan matricakent jott le a kormomrol!! A szine sem teljesen atlatszo, hanem valami lilas beutes van benne, nagyon csunya. De ez mar mindegy is, mert teljesen hasznalhatatlan es teljes penzkidobas volt, legszivesebben visszavinnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

Linda0222

2013. március 24.

A babarózsaszín csillámos lakkjukat használom, szerintem árában verhetetlen és a minősége sem rossz. Már próbáltam több essence lakkot is de ez tartósabb és olcsóbb is. 5* jár rá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Lukécia

2013. március 19.

Nagyon lassan szárad, egy örökkévalóság, pegig a babarózsaszín és a sötét ceresznye árnyalata nagyon szép. Sajnálom, de nem bírom kivárni egyszerűen a második réteget, nagyon sokáig szárad, bosszantó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

egy_lány

2013. március 19.

Helló!
Először rózsaszínben vettem,eleinte szép volt,jó volt,hát vettem egy színtelen,sima lakkot,hogy ha nem akarok színt a körmömre,legalább egy kicsit csillogjon.A rózsaszín 3 hét után kezdett besűrűsödni,ha felkentem akkor "buborékos" lett.Eleinte semmi bajom nem volt vele,szépen fedett,tartós volt.Szóval semmi olyan,amit az átlátszóról elmondhatnék.Azt felkentem 2 rétegben,1-1,5 nap után úgy jött le a körmömről,mintha valami matrica lett volna ráragasztva:körmöm méretű,formájú fóliaként.
Átlagoljunk: átlátszó: 0 csillag,rózsaszín 1-3 hétben 5...2,5 csillag...legyen 3,de csak mert a rózsaszín eleinte tényleg csodaszép volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Helló!

watershine

2013. március 14.

Gyönyörű színei vannak az igaz. Nekem egy cseresznyepiros, egy bézs és egy fekete csillámos van. Ami a tartósságát illeti, hát vannak problémák. Két rétegben szoktam felvinni a lakkokat, hogy tovább bírják, de ezek a lakkok a köröm végéről már elkezdenek kopni a 2. napon, hátha még mondjuk mosogat is az ember. Lehet, hogy a szín és az ár csábító, de 2 naponta festeni szerintem körülményes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.