Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Corra

2013. március 11.

Nekem áttetszőben van meg, ami talán nem a legalkalmasabb arra, hogy véleményt írjak a színről, viszont a tartósssága így is megfigyelhető. Azt kell mondjam, hogy először is nagyon könnyen, egyenletesen lehet felvinni, egyetlen rétegben is szép fénye van, és legalább olyan tartósnak mondhatom, mint a többezres csodákat. Hozzáteszem, semmilyen különleges előkezelést nem alkalmaztam a felvitel előtt: nem alapoztam, nem bolyhosítottam a körmöm felszínét, semmi ilyesmi.

Az üvege kecses, csinos, az ára pedig...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

Az üvege kecses, csinos, az ára pedig...:)

orsolyanovak

2013. március 9.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a körömlakkal, pont olyan a színe, amilyenre számítottam. Olcsó és 4 napot kibír, mindenféle extra nélkül. A tökéletes fedésben szükséges a 2 réteg és száradhatna gyorsabban, de az új "csodás" minőségű essence lakkoknál jobban megéri szerintem. Annyi a problémám vele, hogy számomra kicsit közönséges a színek nagy része (remélem senkit nem bántottam meg), de nem igazán találni közte különleges árnyalatokat sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

beautifullife

2013. február 24.

Olcsó és egy rétegben is fed,viszont fedőlakk nélkül nekem nem túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Olcsó és egy rétegben is fed,viszont fedőlakk nélkül nekem nem túl tartós.

toll6565

2013. február 22.

Nagyon tetszik,rengeteg ilyen lakom van,mert nagyon olcsó és jó. Ha megfelelően előkészítem a körmöm, akkor akár 2 hétig is fent marad. Előkészítés nélkül 1 hét a tartóssági ideje nekem. Színekben is tetszik, bár van amilyen kellene de nincs, azért jó. Van olyan szín ami egy rétegben is tökéletes, de a világosak kettő rétegben kapják vissza igazi színűket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 22.

szabbka

2013. február 21.

A színe tetszett (feketét és babarózsaszínt vettem), de nem fedett jól, több rétegben is csíkos maradt, plusz így már nehezen is száradt... Nálam 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

miomio

2013. február 12.

Egy világos és egy sötét rózsaszín árnyalatom van. 2 rétegben szép színük van. Már lassan 5 napja viselem, de csak a köröm szélénél kopott, egyébként semmi baja !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

nkatika

2013. február 12.

Az áttetsző, világos, glitteres változatai fedőlakként csodaszépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

Az áttetsző, világos, glitteres változatai fedőlakként csodaszépek!

Darky

2013. február 5.

Na ebből a fehér árnyalat használhatatlan! 10 óra alatt sem száradt meg rendesen, szó szerint mállott, pedig nem volt még csak sok réteg sem a körmeimen. A többit nem tudom milyen, mert ezek után ennyiért sem voltam hajlandó venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Arita

2013. február 5.

Három árnyalat van belőle, egy csillogós-barackos nude, egy gyöngyházfényű rózsaszín és egy csillámos piros. Nagyon elégedett vagyok velük, mert szép a színük, könnyű felkenni és gyorsan szárad. Két rétegben használom, annyi kell, mert máshogy nem fed szépen. Rajtam két napnál tovább semmilyen lakk nem bírja a házimunka miatt, és ezek is hozzák ezt a szintet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

vira.15

2013. február 4.

Nekem ez bírja a legtovább a körömlakkok közül :D 2 napot simán kibír az én ramaty, papírvékony, össze-vissza hajlós körmömön. Nálam ez nagyon nagy szó, minden lejön fél vagy 1 nap alatt. Eredetileg azért vettem, hogy ameddig nincs géllakom (holnap végre megyek :D hurrá) addig is legyen valami a körmömön ami csak egy picit erősíti, hogy ne lehessen olyan könnyen hajlítani. Arra ez is megteszi. A színe gyönyörű, ilyen csillogós nude szín :)
Valóban folyós, de számomra ez nem annyira nagy probléma, a mennyiségre kell figyelni, mert ha sok van/vastagon van akkor nehezen szárad, amúgy a száradásával sincs gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.