Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nonaa, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Orchid

2013. január 29.

Update:
Már nincs zselélakkom, de a 13-as piros még mindig csodaszép, gyorsan szárad és tartós. Viszont kénytelen vagyok egy csillagot levonni, ugyanis vettem egy csillámos rózsaszínt is (267), ami nehezen szárad, a piroshoz képest kevésbé tartós, nagyon-nagyon csíkozódik, két rétegben pedig tök más színe lesz a körmömön, és sajnos másnapra sárgás árnyalata lesz. :(

2012. július 25.
Egy gyönyörű pirosat vettem, igazából szinte mindegy lett volna a tartóssága, mert zselélakkra szoktam kenni, hogy ne kelljen kéthetente körmöshöz szaladgálni. A szín meglepően nagyon intenzív és egy rétegben is tökéletesen fedi a lenövést, mindemellett szép fényes is, valamint hamar szárad. Csupa pozitív csalódás!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Update:

2012. július 25.

tuzgyujto

2013. január 27.

Egy csupa csillám lakkom van, gyönyörű. 4-5 napig tartós, gyorsan szárad, és nincs az olcsó lakkoktól megszokott ragasztós szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.

2013. január 24.

Gyönyörű színe van, olyan gyöngyházfényes. Az enyémben sajnos selejtes az ecset, össze-vissza állnak a szálai, és rettenet a száradása. Ha sikerül kivárnom, akkor viszont szép körmöm van 3-4 napig, ami az én körmeimnél nagy szó.

nagynori

2013. január 24.

Két színben van meg: az egyik a gyöngyházfényű lila, ami önmagában a nap végére lepattogzik, a másik egy áttetsző lakk, amelyre az van írva, hogy fényvisszaverő részecskéket tartalmaz. Ez a második az egyik kedvenc lakkom, mert önmagában is nagyon mutatós, tartós és színes körömlakkok fölé, ha felviszem, mindet feldobja ez a csillogó réteg. Ára kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

mayc

2013. január 19.

Nagyon sok színben felhalmoztam itthon ebből a fajta lakkból,mert nekem nagyon tetszik. Igaz az,hogy tényleg 2 rétegben kell felkenni,meg elég híg maga a lakk,viszont nekem bevált,és elég tartósnak is bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

csuta

2013. január 13.

Nekem is a képen látható lakk van meg. Velem is ugyanaz történt.1 rétegben csíkoz, 2-ben tökéletes. Én csak azt sajnálom, hogy 1 rétegben világosabb a színe és néha az jobban tetszene, de mivel úgy nem tudom szépen kifesteni, ezért 2 rétegben, sötétebbre kell festenem. Tartósságával nincs bajom. Elég sokáig bírják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

editke321

2013. január 6.

Nagyon szeretem ezt a körömlakkot, nekem egy rózsaszínes lilás árnyalatban van meg. Egy rétegben is szépen fed, de 2 rétegben az igazi, akkor jön ki a színe a legjobban. Nem tapasztaltam azt, hogy lassan szárad, mire felkenem mindkét kezemre az első réteget, már várakozás nélkül kezdhetem a másodikat is, annyira gyorsan megszárad. Nekem sokáig bírja, akár egy hétig is és nem pattog le. Már kb 2 hónapja vettem és be sem csomósodott, ellentétben egy Essence körömlakkal, ami kb 2 hét után használhatatlan volt :(. Biztos fogok még Lovely körömlakkot vásárolni és több terméket is kipróbálok tőlük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 6.

oswin

2013. január 4.

A képen látható árnyalat van meg.1 rétegben eléggé csíkoz,2 réteggel azonban már semmi sem látszik,plusz teszek rá fedőlakkot is.Nekem kb.4-5 napot bírt ki.Csak sajnos lassan szárad :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 4.

keettee

2013. január 3.

Csak az átlátszót pontozom le, mert rákentem a fekete körmeimre és láss csodát, kék lett belőle...nem mondom, hogy csúnya volt, nadena ne csináljon már ilyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 3.

zsuu1997

2012. december 30.

nekem egy sötét lila lakkom van ebből a márkából...már sajnálom rá azt az egyébként 400 ft-ot amit egy évvel ezelőtt kidobtam rá.. semmi színt nem ad,csak az 5. rétegnél látszik valami,ott pedig képtelen megszáradni.borzalmas.viszont, barátnőm feketét vett ugyanebből a márkából,és az teljesen jó. érdekes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.