Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 7.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Arcápolók

Pórustisztító tapaszok orra természetes ásványi

Segít eltávolítani a szennyeződéseket, mitessszereket és a felesleges zsírt az orról. Nagylevelű csodamogyoró kivonatot tartalmaz, mely segít összehúzni a pórusokat.

ficeglobog

2019. március 8.

Ajándékba kaptam. Erős illata van. Na nem, ez inkább szag. Mint valami ragasztó. Levétel után is éreztem a bőrömön. Nem illeszkedik jól. Viszont keményre szárad. Valami pihéket kiszedett, de mást nem. A pórusméretet nem csökkentette. Azt, hogy szárítani fog, tudtam. Alaposan hidratálni kell utána. Maradt 1-2 fekete folt levétel után, de még sminklemosó sem kellett hozzá, vízzel is simán lejött.

ficeglobog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

BLili

2018. július 22.

Ha legközelebb ajándékba kapom a rendelésem mellé, akkor sem fogom elhasználni, mert még a pihéket sem húzta le, annyira erőtlen, viszont szépen beleragad a pórusokba. Egyszerűen szerintem ezek az orrtapaszok nem működnek, csak jó játék, de haszontalan.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Inumyra

2018. június 19.

Ha nem ajándék lenne a rendelés mellé, sosem használnám.
Évek óta próbálok vele barátságot kötni az alábbi módokon:
- csak az orromat vizeztem be
- vízporlasztóval benedvesítettem a tapaszt amit a nedves orromra raktam
- utólag, az orromon is óvatosan átitattam a tapaszt
- 5 perc, 10 perc, 15 perc, 20 perc után húztam le....
- stb. stb. ....

Mindegyik mód elbukott, megfelelő eredményt egyikkel se tudtam elérni. Néha-néha sikerült neki némi mitteszert félig-meddig eltávolítani, de ez nagyon kevés, így csupán a fölösleges termékek sorát bővíti.

Inumyra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Ha nem ajándék lenne a rendelés mellé, sosem használnám.
Évek óta próbálok vele barátságot kötni az alábbi módokon:
- csak az orromat vizeztem be
- vízporlasztóval benedvesítettem a tapaszt amit a nedves orromra raktam
- utólag, az orromon is óvatosan átitattam a tapaszt
- 5 perc, 10 perc, 15 perc, 20 perc után húztam le....
- stb. stb. ....

bebuska94

2018. március 24.

Borzasztó! Büdös! Nekem ez a 2 szó égett bele az emlékeimbe, mikor először és utoljára használtam. Még jó, hogy ajándékba kaptam, mert még sose próbáltam ilyen haszontalan, rossz terméket, mint ez.. Nem ajánlom senkinek!

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Lunalaluna

2018. január 25.

Sárgadinnye illatú, ami számomra nem volt vészes. A hatása nulla. Ez azt jelenti, hogy mitesszert egyáltalán nem távolított el, csak piheszőrt és bőrt. 12 percig hagytam fent, mert tudtam, hogy utána oda fog ragadni az a fekete anyag. Még így is, de az könnyen eltávolítható volt. Szerintem totál pénzkidobás, szerencsére én ajándékba kaptam rendelés mellé.

Lunalaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Marietta1977

2017. október 2.

Egy külföldi rendelésem mellé kaptam pár tasakkal. Őszintén szólva, számomra ez a termék semmit nem ér, nem csinált semmit, ellenben alig lehet levakarni.
Hatását nem tapasztaltam, max az idegeimre, hogy bosszúságot okozott a leszedése.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Doridia

2017. szeptember 7.

Ajándékba kaptam egyet belőle a krémmániás vásárlásom mellé - ezúton is köszönöm Minocska! :) Valóban elég erőteljes az illata és nem is mondható kellemesnek. Benedvesítve nagyon jól rátapadt a bőrömre és 10 perc hatóidő után megkeményedett. Egyszerű volt lehúzni, kicsit a szélein maradt vissza valamennyi anyag, de vízzel könnyen eltávolítható volt. Nem vártam túl sokat mert úgy általában a maszkokkal, tapaszokkal kapcsolatban nincs jó tapasztalatom, mindig csalódás a vége ha a pórusméret csökkentéséről volt szó. Most viszont meglepődtem de nagyon! :) Ha nem is tisztít/szed ki semmit, nekem látványosan csökkentette a pórusok méretét, még ha csak abból is állt, hogy a felső "piszkos" réteget leszedte. Bár nem hiszem, hogy csak erről van szó, mióta rendszeresen kémiai hámlasztok kevésbé van jelen ez az probléma. Nekem nagyon tetszik a végeredmény, most kíváncsi vagyok, hogy meddig tart ki a hatása és szinte bánom, hogy nincs még jó pár ilyen tapaszom, hogy lássam nem csak egyszeri bravúrról volt szó. :)

Doridia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

v.szilvia789

2017. július 5.

Szintén mintaként került hozzám a tapasz. A szaga, amiről sokan írtok nekem kifejezetten tetszik, ázsiai termékeket áruló helyeken érezni ilyesmit. A használata könnyű volt, én ezeket mindig kicsit bevágom középen alul-felül, hogy jobban ráfeküdjön a bőrre. A hatása nem rosszabb, mint egy drogériás tapasznak, volt már olyanom, ami tényleg semmit sem szedett ki, ez azért dolgozott. Messze nem tökéletes a hatása, de a fekete felületen jól látszódott, mit húzott ki (és talán türelmetlen is voltam, mert 10 perc után leszedtem). Szóval számomra nem akkora katasztrófa, de nem hiszem, hogy külön rendelnék ebből.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Yumechan

2017. július 2.

A szaga hihetetlen büdös, először gondolkoztam, hogy menten elzárom valahová, és kidobom, de végül nem tettem. A leírtak szerint használtam, nem tett csodát, de azért jó pár mitesszert kihúzott a helyéről. Hagyott nyomot maga után, mint a legtöbb fekete orrtapasz, de tonikkal egyszerűen lejött, irritációt nem okozott.

Yumechan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

ZiAn

2016. november 5.

Mintaként kaptam egy ternék mellé és ennyi nekem elég is volt ebből. Használati utasítás szerint tettem fel, a leszedése kifejezetten fájdalmas volt, ráadásul bónuszként megszinezte az orronat. Szerencsére könnyedén le tudtam szedni egy nedves vattakoronggal.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.