Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 7.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Arcápolók

Pórustisztító tapaszok orra természetes ásványi

Segít eltávolítani a szennyeződéseket, mitessszereket és a felesleges zsírt az orról. Nagylevelű csodamogyoró kivonatot tartalmaz, mely segít összehúzni a pórusokat.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Bernini
Állapot: 10 db-os csomagból 8 db van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Árpád híd Mnál vagy Örs Vezér téren
Alsace

2020. január 12.

Ajándékba kaptam, de biztos nem venném meg ezek után. Lehet én használtam rosszul, de nekem semmit se csinált az orromon. Eleve, ha ilyen könnyű elrontani (hogy fújjam rá a megfelelő mennyiségű vizet?) tényleg vacak termék már bocsánat.
Cserébe irtózatosan büdi volt, olyan poshadt sárgadinnye szagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Cserébe irtózatosan büdi volt, olyan poshadt sárgadinnye szagú.

dunaimano

2020. január 9.

Meglepő módon hatásos volt és bevált. Ebayes rendelés mellé kaptam, nem vártam semmi komolyat, főleg a véleményeket látva. Aztán egyik este rávettem magam, hogy kipróbáljam. Szépen kitisztította a pórusaimat, bár nekem zárt komedóim alig vannak, inkább csak tág pórusok, kikandikáló "kukacocskák". Nem volt nehéz feltenni, leszedni, nem irritált, zavart, csak max büdös volt. Ha máskor kapnék ilyet, azt is örömmel használnám, de még azon is elgondolkodtam, hogy beszerezzek párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Bernini

2019. november 22.

Teljesen hatástalan, nehéz leszedni , nyomot is hagy maga után, de azt amit ígér, nem teljesíti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

umpalumpa

2019. július 4.

Viccből kipróbáltam egyet, amit ajiba kaptam Krémmániás vételhez. Nem vártam tőle csodát, mert ismerem fiatalkorom tapaszait. Na, azért a fájdalomra nem voltam felkészülve, amit a lehúzása okozott. Majdnem az orrom hegyéig le tudtam szenvedni, de ott már annyira fájt, hogy leáztattam. Az orrszárnyakból kiszedte a mitesszerek tetejét, de ennyi. Látszólag és ideiglenesen összehúzta a pórusokat.
Pézkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Pézkidobás kategória.

ficeglobog

2019. március 8.

Ajándékba kaptam. Erős illata van. Na nem, ez inkább szag. Mint valami ragasztó. Levétel után is éreztem a bőrömön. Nem illeszkedik jól. Viszont keményre szárad. Valami pihéket kiszedett, de mást nem. A pórusméretet nem csökkentette. Azt, hogy szárítani fog, tudtam. Alaposan hidratálni kell utána. Maradt 1-2 fekete folt levétel után, de még sminklemosó sem kellett hozzá, vízzel is simán lejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

BLili

2018. július 22.

Ha legközelebb ajándékba kapom a rendelésem mellé, akkor sem fogom elhasználni, mert még a pihéket sem húzta le, annyira erőtlen, viszont szépen beleragad a pórusokba. Egyszerűen szerintem ezek az orrtapaszok nem működnek, csak jó játék, de haszontalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Inumyra

2018. június 19.

Ha nem ajándék lenne a rendelés mellé, sosem használnám.
Évek óta próbálok vele barátságot kötni az alábbi módokon:
- csak az orromat vizeztem be
- vízporlasztóval benedvesítettem a tapaszt amit a nedves orromra raktam
- utólag, az orromon is óvatosan átitattam a tapaszt
- 5 perc, 10 perc, 15 perc, 20 perc után húztam le....
- stb. stb. ....

Mindegyik mód elbukott, megfelelő eredményt egyikkel se tudtam elérni. Néha-néha sikerült neki némi mitteszert félig-meddig eltávolítani, de ez nagyon kevés, így csupán a fölösleges termékek sorát bővíti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Ha nem ajándék lenne a rendelés mellé, sosem használnám.
Évek óta próbálok vele barátságot kötni az alábbi módokon:
- csak az orromat vizeztem be
- vízporlasztóval benedvesítettem a tapaszt amit a nedves orromra raktam
- utólag, az orromon is óvatosan átitattam a tapaszt
- 5 perc, 10 perc, 15 perc, 20 perc után húztam le....
- stb. stb. ....

bebuska94

2018. március 24.

Borzasztó! Büdös! Nekem ez a 2 szó égett bele az emlékeimbe, mikor először és utoljára használtam. Még jó, hogy ajándékba kaptam, mert még sose próbáltam ilyen haszontalan, rossz terméket, mint ez.. Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Lunalaluna

2018. január 25.

Sárgadinnye illatú, ami számomra nem volt vészes. A hatása nulla. Ez azt jelenti, hogy mitesszert egyáltalán nem távolított el, csak piheszőrt és bőrt. 12 percig hagytam fent, mert tudtam, hogy utána oda fog ragadni az a fekete anyag. Még így is, de az könnyen eltávolítható volt. Szerintem totál pénzkidobás, szerencsére én ajándékba kaptam rendelés mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 25.

Marietta1977

2017. október 2.

Egy külföldi rendelésem mellé kaptam pár tasakkal. Őszintén szólva, számomra ez a termék semmit nem ér, nem csinált semmit, ellenben alig lehet levakarni.
Hatását nem tapasztaltam, max az idegeimre, hogy bosszúságot okozott a leszedése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.