Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Természetes eredetű olívailajból készült szappan

• Illatanyag-mentes
  • Minden bőrtipusra

Makk Zsuzsó

2014. március 15.

Engem szárított sajnos, ezért már ritkán használom arcra. De minden másra jó, pl. lábborotváláshoz borotvazselé helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Joe38

2013. augusztus 25.

Pár napja vettük az Aldiba,most megint lehet kapni 300,-Ft.Egyébként tényleg 3 féle van:Ez,Mézes,meg kamillás.Szerintünk is nagyon jó!
Update:Ez a natúr(Zöld),ezen kívül még három létezik:Mézes(narancssárga),Kamillás(citromsárga),
és van Levendulás(lila) is.Érdemes kipróbálni őket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

és van Levendulás(lila) is.Érdemes kipróbálni őket!

jns.melinda

2013. augusztus 24.

Nekem volt ilyen, vagy sima, vagy kamillás, nem tudom. Pattanásos bőrre nagyon jó. Aldiban lehetett kapni tavaly nyáron. Tudja valaki, hogy van-e mostanában? Egész testre is használtam és testápolót nem kellett hozzá. Viszont büdös, de csak a zuhany alatt és nyálkás, szóval figyelni kell, hogy ki tudjon száradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.