Egyéb

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stunde67, Módosítva: 2018. június 21.

Kiszerelés:   15 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Kiváló minőségű szintetikus szálakból készült sminkecsetek. Sörtéik lágyak és selymesek. Hipoallergén.

stunde67

Korcsoport: >54
2018. június 9.

Gondoltam megelőlegezem a bizalmat. Nagyon jól tettem! Régóta nézegettem az ecseteket, de baromi drágák és nem elég egy belőle. Ebayen kezdtem nézelődni és megtaláltam ezt. Várakozásomat felülmúlta, az összes ecset tökéletes állapotban van. Sörtéi puhák. Tartósságot egyelőre nem tudok mondani másfél hónapja használom. Szőre nem hullik, még 1 db-ot sem találtam. Használat előtt babasamponnal mostam ki, majd puha törölközővel finoman átnyomogattam, gumival összefogtam és fellógattam, hogy az összes nedvesség kimenjen belőle. Szépen lehet vele sminkelni. Nyele feketére festett fa, igényesen kialakított, logóval ellátott. Szerintem fogok még rendelni, ajándéknak is kitűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 9.