Egyéb

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   16 490 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Magic Wind egy olyan hajszárító, mely egyesíti a fodrász szalon minőséget és az otthoni hajápolást. A Magic Wind egy átlagos hajszárítónál sokkal több, hiszen a professzionális fodrászatokban használt készülékekhez hasonlóan, ebben is AC motor dolgozik. A nagyteljesítményű belső mellé ionos technológia társul, mely a minőségi hajszárítás "must-have"-je.

• Szupergyors hajszárítás: az iontechnológiás hajszárító gyorsabban szárítja fel a vizet, így kevesebb ideig tesszük ki hajunkat a káros hőhatásoknak.
  • Csökkent elektrosztatikusság: a Magic Wind hajszárító tökéletes egyensúlyba hozza az ionokat és nem roncsolja a haj szerkezetét, így a szárítás után sokak által jól ismert szálló haj nem jelentkezik.
  • Kevesebb kence: ez a hajszárító amellett, hogy nem károsítja a hajat, még ápolja is a szálak szerkezetét, így kevesebb hajápolási terméket kell használnod.
  • Pihe-puha haj: az ionok segítenek bezárni a nedvességet a haj szerkezetébe, így az puhább és fényesebb lesz, mint más hagyományos (nem ionos) hajszárítók használatával.
  • Extra fény: a rövid szárítási időnek és a hidratálásnak köszönhetően a haj nem szárad ki, egészséges fénnyel csillog.

Eraa89

2020. március 26.

Most már 5 hónapja használom, és látom a különbséget a korábbi hajszárítómhoz képest :) gyorsan szárad a hajam, nem égeti, és könnyen kezelhető utána :) egyszerűen imádom! Semmi negatívumot nem tudnék mondani rá! Nekem hosszú, dús hajam van, korábban a hajszárítás egy 40 perces procedúra volt, és mindig is minőségi hajszárítókat használtam, ezzel 15 perc. Ez veri az összeset, minőségben egy 20e+ ba kerülő hajszárító tudását hozza! Tényleg nagyon jó választás :) hangosnak hangos, mint egy hajszárító :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

BPetra22

2020. január 17.

A legeslegeslegjobb hajszárító amit valaha próbáltam!!!
Gyorsan szárít, nem kell órákig szárítgatnom a hajam és kíméletes, nem égeti a hajszálakat :) Ajánlom megvételre aki egy gyors, minőségi hajszárítóra vágyik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

A legeslegeslegjobb hajszárító amit valaha próbáltam!!!

ciska

2020. január 6.

Kíméletesen és gyorsan szárítja a hajam, és nem lesz olyan utána mint egy seprő, pedig nem használok kefét sem hozzá. Én maximálisan megvagyok vele elégedve, főleg úgy hogy féláron vásároltam meg. A hátránya valóban annyi nálam is hogy kicsit nehéz, de ez legyen a legnagyobb gond. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

merdzso4

2019. szeptember 27.

Gyorsan szárít, nincs az az üvöltő hangja, és valóban igaz, hogy működik az ion. Nem száll tőle szét a hajam, nem lesz tőle annyira szálkás mint egy sima olcsóbb kategóriájú hajszárítótól. Azért csak 4csillag, mert nekem a fogása sehogy sem esik a kezemre. Folyamatosan kikapcsolom szárítás közben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

anno

2019. szeptember 18.

Gyerekek egyszerűen imádom. Kerek 7 perc alatt megszárította a hajamat közepes fokozatban, langyos melegben ősszel, a hajam pedig félhosszú,dús vastag szálú :D Nem viccelek. Végre nem fél óráig kell szárítanom és nem száll utána össze vissza.
Hátránya is van viszont. Nagy, súlya van és zajos, nem lehet össze csukni. Tehát nem utazó hajszárító, bár én magammal cipeltem :P
Lassan fél éve használom és elégedett vagyok vele. Megizmosodtam és arra a 7 percre elbírom tartani :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

kathika33

2019. szeptember 9.

Ez tényleg professzionális hajszárító (igen, hangos, de a fodrásznak is hangos a hajszárítója, nem véletlenül gondolom)...
Gyorsan szárít, kíméletes és talán nem száll annyira a hajam, szóval azt adja, amit igért

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

katapillango

2019. május 25.

Nagyon kényelmes a fogása, gyorsan megszárítja a hajam, pedig elég nehezen szárad. De a hangja... brutális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

laszlobrigi04

2018. december 6.

Szerintem maga a katasztrófa. Szálkás, szálló lesz a hajam, hiába nem melegfokozattal szárítom. Más hajszárítóval 10 perc a szárítás, ezzel legalább fél óra, és amilyen nehéz a készülék, beáll a nyakam, a hátam, a fülem cseng tőle, olyan hangos. Sajnos a többi Magic Hair termékhez hasonlóan ez is teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

canyon

2018. november 23.

Rendelésem mellé kaptam ajándékba. Szeretem, hogy gyorsan megszárítja a hajam, viszont tényleg nehéz a készülék. Puha és fényes a hajam, de nem tudom mennyi köze van ennek a hajszárítóhoz. Ami elégedetlenné tesz, az a garancia. Egy hét használat után szikrázik egyet a hőmérséklet szabályzó ha állítom, de nem cserélték ki! Ezt használom, de nem venném újra. Rettentő hangos, panelban az egész lépcsőház hallja, hogy én épp hajat szárítok! Ha beszárítom a hajam formára nehéz tartani a gépet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

csocsi36

2018. november 23.

Nagyon szeretem, tényleg gyorsan megszárad a hajam tőle + nagyon fényes lesz. Viiiiiszoooont szerintem a súlya elég nehéz és a bekapcs/kikapcs gomb nagyon érzékeny és miközben megfogom és dugom be konektorba addigra már benyomtam a gombot és szivrohamot kapok kb mindig amikor hirtelen elindul:D meg néha hajszáritás közben ki is kapcsolom... ez lehet az én bajom, hogy rossz helyen fogom, de eddig nem volt gond, nem először száritok hajat :DD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.