Egyéb

Ár:   23 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2019. február 8.

Ár:   23 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A hagyományos hajvasalókkal ellentétben a Magic Steaming Iron gőzölős hajvasaló nem szárítja a hajadat, mivel a használat során magas nyomású gőzzel egyenesíti a hajat, és így a gőz azonnal körbeveszi hajszálakat, visszaadja a nedvességtartamukat és hidratálja azokat és meggátolja hajszálak kiszáradását. A hajvasalón 3 fokozat érhető el: amikor nem gőzöl, a közepes és az erős gőzölés.

beczebalayage

2021. január 20.

Rengeteg haja van, ezért a tartályát többször kell töltenem, de még így is gyorsabb a hajvasalás vele, és a végeredmény bőven kárpótol ezért

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

zsoci93

2020. augusztus 13.

Pár napja használom még csak, de nagyon jónak tűnik. Hosszú, szőkített, enyhén hullámos hajam van. Már az első használat után érződött a különbség. Hajmosás és szárítást követően próbáltam ki. A hajam sokkal puhább lett, nem volt az a száraz érzet, mint a hagyományos hajvasalómnál. A tartájt menet közben újra kellett töltenem, mert hajmosás után oroszlánsörényem van és min 20p kivasalni, de az se volt nagy macera. 210 fokon, közepes gőzzel vasaltam. Nem csöpögött a víz belőle. Néha rányomtam pluszba a gőz gombra, mert ha nem nyomódik jól össze a 2 lap nem fújja. Lehet rakok majd valamit a gombjára, hogy jobban jöjjön a gőz. Másnap alig kellett valamit igazítani a hajamon, konkrétan 2p-et szántam rá, olyan egyenes maradt. Fél áron jutottam a hajvasalóhoz 5 doboz pezsgőtablettával együtt, így nagyon megérte. Remélem hosszútávon is jó lesz, eddig 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

evciike

2020. július 26.

Kb másfél éve rendeltem akció keretein belül ezt a hajvasalót. Hát én teljesen abba voltam hogy milyen hiper szuper ez a hajvasaló aztán jöttek a problémák folyamatosan csöpögött rám a víz használat közben ha nagy gőzölésre állítottam akkor nagyon lenyalt lett tőle a hajam szét égette használhatatlan volt nem egyenletesen jött belőle a gőz hanem a kerámiára rácsöpög elég rajta elég gáz szerintem... úgyhogy csak gyengébb gőzön tudtam használni amíg most 2hete zárlatot nem kapott pont ezért mert szivárgott a tartályból oldalt a desztillált víz és ezt több ismerősöm is mondta hogy utálja benne... De így utólag örülök hogy így alakult mert megvettem az új Babyliss micro gőzölős hajbasalóm ami teljesen más imádom szépen egyenletesen jön a gőz belőle végre megtaláltam amire vágytam. :) úgyhogy a magic iron egy nagy csalódás volt számomra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

feve

2020. július 16.

Imádom!
Nagyon jó hajvasaló, ha hajmosás után kivasalom vele a hajam, akkor a következőig egyenes marad, eddig meg naponta kellett vasalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Imádom!

lhekszi

2020. március 7.

Volt némi fenntartásom vele, de nagyon kíváncsi is voltam rá. Összességeben nekem bejött. ki kell tapasztalni, hogy kinek hogyan működik a legjobban. Nekem vékonyszálú, kevés, váll alá érő hajam van. Inditottam 170fokon, közepes gőzzel: majdnem elsírtam magam, hogy erre adtam ki penzt?!:D Mert még majdnem olyan se volt a hajam, mint a régi Remingtonommal. Aztan 190-210 fokon es max gőzön, viszont úgy nagyon hamar zsírosodott a hajam..Aztan 210fokon es közepes gőzzel lett az igazi. Tartós, ket hajmosas kozott siman bírja a hajam, teljesen mas az állaga es a tapintása: puha, könnyed, fényes. Erre tényleg azt mondom, hogy csoda. Regebben is ugyanígy ápoltam a hajam csak a hajvasalo volt mas: hiaba hajvégápolóztam, gliss kuroztal szaraz volt a hajam vege mosas-szaritas-vasalás utan..Magic Ironnal nem ilyen. Végig hidratált es ápolt az egész hajam. Nekem megérte a pénzt, tény hogy nem egy SteamPod, de ugy gondolom ez is mukodik csak mindenkinek el kell donteni, hogy mit var tole. Személyszerint a SteamPod nekem azert nem jon be annyira mert a keves, vekony hajam annyira a fejemre cuppan tőle, mintha a tehén nyalta volna le a hajam.
Ja és a tartály: nekem is újra kell töltenem a közepes gőzzel, de nem nagy macera szerintem.

UP: 3-4 hónap után is ugyanúgy imádom és én csak ezzel szoktam hajat vasalni. Ezzel heti kétszer megúszom a hajvasalást: amikor hajat mosok. Két hajmosás között abszolút nem kell vasalni, ugyanolyan marad. Én imádom tényleg, imádom, hogy puha,ápolt a hajam a hajvégekig, nem pedig seprűs,száraz..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

nikool01

2020. március 6.

Ma érkezett, nagyon vártam! Régóta szemezgettem vele, úgy döntöttem itt az ideje! 50%-os kuponnal rendeltem hajápolóval, és 3 havi vitaminnal együtt durván 18.000Ft-ért.
Göndör, vékonyszálú hajam van, rengeteg.
Kiváncsi voltam, hogy fog megbírkózni ezzel, ma azonnal ki is próbáltam, elsőre tökéletes. A hajam sokkal puhább, mint szokott, fényes, egészségesnek tűnik. Remélem hosszútávon is marad ez a hatás, most 5 csillag, aztán meglátjuk, jön majd az update :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Göndör, vékonyszálú hajam van, rengeteg.

benedekdia

2020. január 12.

Nekem bevált! Bár kicsit nehezen indul el a gőz, ezért a 4 csillag...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Nekem bevált! Bár kicsit nehezen indul el a gőz, ezért a 4 csillag...

fannc22

2019. december 25.

Karácsonyra kaptam, egyből ki is próbáltam...a begöndörített hajamat is simán szög egyenesre vasalta, majd másnap mikor megmostam a hajamat újra használtam. Frissen mosott, nem beszárított hajon már nehezebb használni, több idő volt mire szép egyenes lett a hajam és egyszer újra is kellett töltenem. Egyébként így is nagyon szép, puha és fényes hajam lett, szóval végülis teljesíti azt, amit ígér! :)
Csak azért vonok le egy csillagot, mert szerintem egy ici-picit macerás és szinte begörcsöl a tenyerem mire végzek a hajammal. :D Egyébként szuper és jó, hogy nem látok a használata után letört hajvégeket a mosdókagylóban :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

LizLiz

2019. december 5.

A szülinapi akciójuk keretében vettem meg, már egy ideje szemezek a gőzölős hajvasalókkal, de az ára miatt emellett döntöttem. Amit a hajamról tudni kell, nagyon sűrű, vastag szálú és göndör. Direkt nehezített "pályán" teszteltem, a hajamat mosás után nem húztam ki hajszárítóval és körkefével, hagytam természetesen megszáradni, és így begöndörödni is. A víz betöltője elég érdekes, kíváncsi leszek, hogy a kis szilikon dugók (amik mellé direkt odaírták, hogy óvatosan húzd ki) meddig fogják bírni.
A hajam kezelhetetlenségéből kifolyólag, legerősebb hőfokon, illetve gőzön próbáltam. Itt jött a baj, kb. a második tincs után csodásan megégette a fejbőröm az erős gőz, így abból vissza kellett vennem. Összességében jól teljesített, de egy-két dolog miatt le kell vennem egy csillagot. Ilyen például, hogy vasalás közben egyszer újra kellett töltenem a tartályt, ami nem kis procedúra (vasaló kikapcsol, kihúz, tartály kivesz, töltőflakon feltölt, aztán tartály feltölt, visszarak, hajvasaló bedug, bekapcsol, felmelegszik...), vagy, hogy ha egy kicsivel vastagabb tincset próbáltam vasalni, nem gőzölt, illetve, hogy az erős gőz tényleg brutális és nagyon éget, de ezt be lehet tudni a tapasztalatlanságomnak.
Ami viszont nagyon tetszik, hogy a hajam nagyon puha lett. Az előző hajvasalóm egy jó minőségű, márkás hajvasaló volt, de még a kétféle hővédő használata mellett sem tudtam vele ilyen puha hajat elérni. Nem tudom, ki hogy van vele, de 10 év tapasztalatom azt mondja, van összefüggés a hajvasaló és a tartósság között. Nos, ha tényleg van, akkor tényleg nem teljesített rosszul, reggel nem kellett rávasalnom még egyszer, még helyenként sem. Ha már többféleképp kipróbáltam, mindenképp frissítem a véleményem.
UPDATE:
Mínusz 1 csillag és visszasírom hőn szeretett Remingtonomat.
Azt kell mondjam, hogy hosszútávon ez is csak egy hajvasaló...
A kezdeti puhaság oda lett, fogalmam sincs, hogy miért, mindent ugyanúgy csinálok, mint eddig. Sőt vettem SteamPod-hoz való krémet is, ami elvileg a gőzre aktiválódik, de semmi. A tartósság még mindig oké, de továbbra sem vagyok elájulva tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

UPDATE:
Mínusz 1 csillag és visszasírom hőn szeretett Remingtonomat.
Azt kell mondjam, hogy hosszútávon ez is csak egy hajvasaló...

Dalmation

2019. december 4.

Egy betegség és sok gyógyszer hatására teljesen tönkrement a hajam. Csomókban hullott, és rögtön tört. (Annyira, hogy a begumizott hajam a kötés alatt konkrétan leesett.)
Úgy döntöttem megmentem, és bevetek minden csodaszert.
Hajvágás után elkezdtem Ricinusolaj pakolást használni hetente kétszer, vettem Alpecin sampont, és lecseréltem Babyliss hajvasalómat.
Tudom inkább el kellett volna hagyni a vasalást, de ez a kevés hajam sehogysem áll, és szeretnék valahogy kinézni.
Pakolás, és hajmosás/szárítás után nagyon egyszerűen, és gyorsan kivasaltam a hajam.
Pihe puha lett, egyáltalán nem sprőd. Ápolt kinézetű, és tapintású.
Meglepő módon (és igaziból ez volt az elvárásom) másnap pont olyan frizurával keltem, mint amilyen vasalás után volt. Csak fésülést igényelt a kis puha, fényes hajam.
A tartály valóban pici, és nekem nyomogatnom kell a gőzölés gombot, mert nem teljesen ér össze a kapcsoló, de engem ezek nem zavarnak egyáltalán.
Nálam csillagos ötös, mert azt kapom, amit szerettem volna. Lecsökkenthetem a vasalások számát, és amikor vasalom, akkor sem ártok a hajamnak. Mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Úgy döntöttem megmentem, és bevetek minden csodaszert.
Pihe puha lett, egyáltalán nem sprőd. Ápolt kinézetű, és tapintású.