Egyéb

Ár:   23 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2019. február 8.

Ár:   23 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A hagyományos hajvasalókkal ellentétben a Magic Steaming Iron gőzölős hajvasaló nem szárítja a hajadat, mivel a használat során magas nyomású gőzzel egyenesíti a hajat, és így a gőz azonnal körbeveszi hajszálakat, visszaadja a nedvességtartamukat és hidratálja azokat és meggátolja hajszálak kiszáradását. A hajvasalón 3 fokozat érhető el: amikor nem gőzöl, a közepes és az erős gőzölés.

lhekszi

2020. január 19.

Volt némi fenntartásom vele, de nagyon kíváncsi is voltam rá. Összességeben nekem bejött. ki kell tapasztalni, hogy kinek hogyan működik a legjobban. Nekem vékonyszálú, kevés, váll alá érő hajam van. Inditottam 170fokon, közepes gőzzel: majdnem elsírtam magam, hogy erre adtam ki penzt?!:D Mert még majdnem olyan se volt a hajam, mint a régi Remingtonommal. Aztan 190-210 fokon es max gőzön, viszont úgy nagyon hamar zsírosodott a hajam..Aztan 210fokon es közepes gőzzel lett az igazi. Tartós, ket hajmosas kozott siman bírja a hajam, teljesen mas az állaga es a tapintása: puha, könnyed, fényes. Erre tényleg azt mondom, hogy csoda. Regebben is ugyanígy ápoltam a hajam csak a hajvasalo volt mas: hiaba hajvégápolóztam, gliss kuroztal szaraz volt a hajam vege mosas-szaritas-vasalás utan..Magic Ironnal nem ilyen. Végig hidratált es ápolt az egész hajam. Nekem megérte a pénzt, tény hogy nem egy SteamPod, de ugy gondolom ez is mukodik csak mindenkinek el kell donteni, hogy mit var tole. Személyszerint a SteamPod nekem azert nem jon be annyira mert a keves, vekony hajam annyira a fejemre cuppan tőle, mintha a tehén nyalta volna le a hajam. MagicIron nekem bejott, szerintem jó.
Ja és a tartály: nekem is újra kell töltenem a közepes gőzzel, de nem nagy macera szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

benedekdia

2020. január 12.

Nekem bevált! Bár kicsit nehezen indul el a gőz, ezért a 4 csillag...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Nekem bevált! Bár kicsit nehezen indul el a gőz, ezért a 4 csillag...

fannc22

2019. december 25.

Karácsonyra kaptam, egyből ki is próbáltam...a begöndörített hajamat is simán szög egyenesre vasalta, majd másnap mikor megmostam a hajamat újra használtam. Frissen mosott, nem beszárított hajon már nehezebb használni, több idő volt mire szép egyenes lett a hajam és egyszer újra is kellett töltenem. Egyébként így is nagyon szép, puha és fényes hajam lett, szóval végülis teljesíti azt, amit ígér! :)
Csak azért vonok le egy csillagot, mert szerintem egy ici-picit macerás és szinte begörcsöl a tenyerem mire végzek a hajammal. :D Egyébként szuper és jó, hogy nem látok a használata után letört hajvégeket a mosdókagylóban :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

LizLiz

2019. december 5.

A szülinapi akciójuk keretében vettem meg, már egy ideje szemezek a gőzölős hajvasalókkal, de az ára miatt emellett döntöttem. Amit a hajamról tudni kell, nagyon sűrű, vastag szálú és göndör. Direkt nehezített "pályán" teszteltem, a hajamat mosás után nem húztam ki hajszárítóval és körkefével, hagytam természetesen megszáradni, és így begöndörödni is. A víz betöltője elég érdekes, kíváncsi leszek, hogy a kis szilikon dugók (amik mellé direkt odaírták, hogy óvatosan húzd ki) meddig fogják bírni.
A hajam kezelhetetlenségéből kifolyólag, legerősebb hőfokon, illetve gőzön próbáltam. Itt jött a baj, kb. a második tincs után csodásan megégette a fejbőröm az erős gőz, így abból vissza kellett vennem. Összességében jól teljesített, de egy-két dolog miatt le kell vennem egy csillagot. Ilyen például, hogy vasalás közben egyszer újra kellett töltenem a tartályt, ami nem kis procedúra (vasaló kikapcsol, kihúz, tartály kivesz, töltőflakon feltölt, aztán tartály feltölt, visszarak, hajvasaló bedug, bekapcsol, felmelegszik...), vagy, hogy ha egy kicsivel vastagabb tincset próbáltam vasalni, nem gőzölt, illetve, hogy az erős gőz tényleg brutális és nagyon éget, de ezt be lehet tudni a tapasztalatlanságomnak.
Ami viszont nagyon tetszik, hogy a hajam nagyon puha lett. Az előző hajvasalóm egy jó minőségű, márkás hajvasaló volt, de még a kétféle hővédő használata mellett sem tudtam vele ilyen puha hajat elérni. Nem tudom, ki hogy van vele, de 10 év tapasztalatom azt mondja, van összefüggés a hajvasaló és a tartósság között. Nos, ha tényleg van, akkor tényleg nem teljesített rosszul, reggel nem kellett rávasalnom még egyszer, még helyenként sem. Ha már többféleképp kipróbáltam, mindenképp frissítem a véleményem.
UPDATE:
Mínusz 1 csillag és visszasírom hőn szeretett Remingtonomat.
Azt kell mondjam, hogy hosszútávon ez is csak egy hajvasaló...
A kezdeti puhaság oda lett, fogalmam sincs, hogy miért, mindent ugyanúgy csinálok, mint eddig. Sőt vettem SteamPod-hoz való krémet is, ami elvileg a gőzre aktiválódik, de semmi. A tartósság még mindig oké, de továbbra sem vagyok elájulva tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

UPDATE:
Mínusz 1 csillag és visszasírom hőn szeretett Remingtonomat.
Azt kell mondjam, hogy hosszútávon ez is csak egy hajvasaló...

Dalmation

2019. december 4.

Egy betegség és sok gyógyszer hatására teljesen tönkrement a hajam. Csomókban hullott, és rögtön tört. (Annyira, hogy a begumizott hajam a kötés alatt konkrétan leesett.)
Úgy döntöttem megmentem, és bevetek minden csodaszert.
Hajvágás után elkezdtem Ricinusolaj pakolást használni hetente kétszer, vettem Alpecin sampont, és lecseréltem Babyliss hajvasalómat.
Tudom inkább el kellett volna hagyni a vasalást, de ez a kevés hajam sehogysem áll, és szeretnék valahogy kinézni.
Pakolás, és hajmosás/szárítás után nagyon egyszerűen, és gyorsan kivasaltam a hajam.
Pihe puha lett, egyáltalán nem sprőd. Ápolt kinézetű, és tapintású.
Meglepő módon (és igaziból ez volt az elvárásom) másnap pont olyan frizurával keltem, mint amilyen vasalás után volt. Csak fésülést igényelt a kis puha, fényes hajam.
A tartály valóban pici, és nekem nyomogatnom kell a gőzölés gombot, mert nem teljesen ér össze a kapcsoló, de engem ezek nem zavarnak egyáltalán.
Nálam csillagos ötös, mert azt kapom, amit szerettem volna. Lecsökkenthetem a vasalások számát, és amikor vasalom, akkor sem ártok a hajamnak. Mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Úgy döntöttem megmentem, és bevetek minden csodaszert.
Pihe puha lett, egyáltalán nem sprőd. Ápolt kinézetű, és tapintású.

nekokaa

2019. november 19.

Éppen hajvasaló vásárlása előtt álltam mikor október elején elromlott szeretett Remington hajvasalóm, és barátnőm ajánlotta nagyon nekem hogy próbáljam ki a Magic Hair hajvasalóját pont volt rá 50%-os kupon kód is, ezért a választásom erre esett egy hasonló árkategóriás Remington hajvasaló helyett. Akkor 11990Ft-ért tettem szert rá, mert egyébként ha nem lett volna féláron eszembe nem jutott volna megvenni, és bár ne vettem volna meg..
Amit tudni kell a hajamról, hogy vastagszálú, sűrű, göndör/hullámos a hajam inkább hullámos már a rengeteg hajvasalástól főleg a töve illetve "sátorszerű" és hatalmas hajmosás után.
Első használatkor teljesen el voltam ájulva tőle, hogy milyen szép egyenesre kihúzza a hajam viszonylag gyorsan, nagyon szép fényes, puha lett tőle a hajam egy szál hajam se tört le és ki se hullot, nem volt égett szaga sem (előző hajvasalómnál mikor vasaltam markostól jött ki a hajam és rendkívül égett szaga volt.) Aztán mikor elkezdtem rendesen használni hajmosás után rájöttem valójában milyen ez a szerkezet.
A tartálya rendkívüli kicsi az én hajamra kb 10-15 alkalommal legalább fel kell tölteni, nagyon macerás és rendkívül sok idő elmegy vele. Maga a hajvasaló hamar felmelegszik 235°C-ra de még ez a hőfok is alig egyenesíti ki a hajtöveimnél a hajam, illetve ha kicsit tovább tartom a töveknél több alkalommal is megégette a fejbőröm a gőz, illetve a kezem is szétégette már.
Legalább másfél-2 óra kell ahhoz hogy normálisan ki tudjam vasalni a hajam, tehát a procedúrához lelkierőt kell vennem magamon hogy hozzá tudjak kezdeni mert annyi idő elmegy vele, arról nem beszélve hogy a kezem és az ujjaim is begörcsölnek a végére. Még az előző Remington hajvasalómmal is max. egy 30-40perc alatt vasaltam ki a hajam.
Összességében nem tudom azt mondani rá hogy rossz lenne, mert valakinek biztos jó csak én nem azt kaptam amit vártam volna tőle annyi hype után amennyit kapott,annyit tapasztaltam hogy puhább tőle a hajam és nem töri annyira mint egy sima hajvasalótól, de meg se közelíti a L'Oreal Steampodot na az a hajvasaló egy csoda, mert volt szerencsém kipróbálni már.
Ezt a hajvasalót annak ajánlom akinek nincs annyira vastagszálú, sűrű, göndör/hullámos haja, nekik szerintem tökéletes! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Barboka89

2019. szeptember 22.

Én is kedvezményesen vásároltam meg a márka webáruházán keresztül, 16500 Ft-ért. Ma érkezett meg és "kutyafuttában" kipróbáltam a munkahelyemen. A tartály feltöltése elég egyszerű, csak elsőre kicsit bonyolultnak tűnt. Nem volt még gőzölős hajvasalóm. A gép hamar felmelegedett, 210°C-on használtam, közepesen vastag szálú, alapvetően hullámos hajamon. Áthúzkodtam és szépen kiegyenesedett, plusz fényesebb és puhább lett a hajam. Nekem a hátam közepéig ér, a kolléganőmnek vállig, ő is kipróbálta és nem kellett újratölteni a tartályt.
Elsőre azt kaptam amit vártam, ár érték arányban abszolút rendben van a termék, tekintve, hogy más helyeken 20000 felett kezdődnek az árak. Majd kíváncsi leszek, hogy a következő hajmosásnál hogy szuperál, amikoris használni fogom a L'oreal steampodos krémet és olajat is. Eddig azokat sima hajvasalóval használtam, úgy is jól szuperáltak, de igazság szerint a hatóanyagot a forró gőz juttatja be a hajba. Elvileg ezzel jobb hatást lehet elérni. Majd update-elek.
Update: imádom, nagyon jó! Amióta használom, kevésbé törik a hajam, egészséges, rugalmas, fényes. Kb. 2 héten belül sikerült elkevernem a tartály feltöltésére szolgáló kis flakont. 😂 de 10 ml-es fecskendő is kiválóan alkalmas erre a célra. no para!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.