Egyéb

Ár:   $16.50   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2018. január 17.

Ár:   $16.50
Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Speciális sminkeltávolító kendő, mely lemosó nélkül, csupán meleg vízzel átitatva alkalmas a teljes smink eltávolítására. Puha, mikroszálas anyagból készült, mosógépben is tisztítható, újrahasznosítható.

kataa0105

2020. május 25.

Lookfantastic beauty boxban volt. Meglepően jól működik, bár könnyebb sminket hordok azt maradéktalanul leszedte. Miután ezzel lemostam az arcom, átfutottam rajta micellás vizes vattakoronggal és majdnem teljesen tiszta maradt a korong. Ha nem a boxban kaptam volna valószínűleg önmagában nem vásárolom meg, de nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

umpalumpa

2020. április 7.

Nagyon számítottam a kendőre, lelövöm a poént, ígérete szerint nem vált be.
Itt a zsibin szereztem egy nagyon kedves eladótól az 1 db-os kiszerelésűt. Szóval kimostam és egyik nap bb-krémmel és miegymással kifestettem amúgy karanténosan a képemet. Este kipróbáltam ezzel a lemosást. A rövidebb szálakból álló oldala jobban tisztít, de hiába dörzsöltem vele az arcomat nem értem el mást csak félig leszedett festéket és kipirosodott bőrt. A végén mici vizzel locsoltam meg és úgy már (majdnem) leszedte a nem is erős sminket. Nagyon furcsa volt használni, mintha egy plüssállattal dörgöltem volna magamat. Kimosni nagyon könnyű volt, szappan, nyomkodás és kész. Hamar szárad, hiszen poliészter.
Kénytelen leszek mici vízzel tovább használni. Így viszont csak 2-est kap, mert nem túl hatékony önmagában, de legalább többször használható, nem termelek annyi szemetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 7.

Nagyon számítottam a kendőre, lelövöm a poént, ígérete szerint nem vált be.

bogczi

2018. január 17.

IMÁDOM! Mindig is a Bioderma Sensibiohoz ragaszkodtam, aztán ráleltem erre a lookfantastic calendarban és soha semmire nem cserélném le.
Tényleg lemosó vagy akármi más NÉLKÜL, szimplán langyos vízzel átitatva lehoz mindent az arcról. MINDENT. Még a vízálló szemöldökceruzát is.
Hihetetlenül puha kendőcske, mindkét oldala használható. Csak át kell nedvesíteni langyos vízzel és letörölhető vele a smink, utána csak engedek egy kevés vizet egy tálba, pici mosógél és 2-3 nyomkodás után minden sminkmaradvány kijön belőle. Nem tudom, mi a titka, a puhaság, a szerkezet vagy bármi más is, én nem cserélem le. A bőröm is jobban örül neki, hogy eggyel kevesebb termék éri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.