Egyéb

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikolett, Módosítva: 2015. március 4.

Lelőhely:   Müller

Ár: 3000 ft , Eladó: Ziiman
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel

Ascyra

2019. március 15.

Egy barátnőmtől kaptam, hogy adjam el - ahogy elnéztem ő is elég határozottan meg szeretett volna szabadulni tőle. Most nálam foglalja a helyet, és őszintén szólva, parfümsznobságom okán én is alig várom, hogy valaki lecsapjon rá. Nyilván magam ellen beszelek, de ettől még igaz: ez egy semmitmondó, olcsó hatású lötty. Senki számára nem ajánlom, még kislányoknak sem kezdőparfümként, felnőtt nőknek meg aztán pláne nem. Annyira gagyi az illata, hogy én - és meaculpa, sajnálom, ha megbántok valakit, nem szándékos higgyétek el - wc illatosítóként is nagyon átgondoltan használnám el. Sőt. Most ebbe belegondoltam, annak sem. Tucat, olcsó, semmitmondó, stílustalan és ízléstelen is. Az illata, csak hogy a témánál maradjak, azokhoz a wc papírokhoz, zsepikhez hasonlít, amit művi úton illatosítanak, valami megmagyarázhatatlan módon olyan... büdösre. Van benne egy fejfájós háttérzönge is, sejtésem szerint szintetikus rózsa, ettől ez a keverék még elviselhetetlenebb számomra. Dobjátok ki vagy meg se vegyétek! :) Ebben az árban, de még olcsóbban is ezerszer jobb illatok vannak. A csillag 0, mivel alig értékelhető parfümként, az egy is szúrja a szemem. De csak ezt lehet jelölni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

nikolett

2016. január 25.

UP: Következzék az én kis sztorim pár mondatban. Igazi happy end, szombaton a céltalan Müllerezés közepette... hát nem Őt pillantottam meg? Könnybe lábadt szemmel szorítottam magamhoz két üveggel, jajj, most van két 'deci' csodaparfümöm!!! :D Elhasználom az első üvegem tartalékba-, emlékbe eltett utolsó milliliterjeit és boldog megnyugvással hajtom le esténként a fejem, miszerint még sokáig hű társam, védjegyem, drágaságom lesz. :)

Alig vártam, hogy véleményezhessem :)

Az eddigi legjobb parfümöm ...volt, míg nem kezdtem el tartalékolni az utolsó pár cseppjét későbbi szagolgatás céljából. Sajnos már sehol nem látom, nem hogy boltokban (tavaly előtt nyáron vettem a Müllerben), de még online is alig van nyoma sajnos

Mikor ezt viseltem, nagyon sokan megjegyezték, hogy mennyire jó az illatom, ezért hát sajnálom, hogy a múlté... a gyártónak is írtam levelet, de válaszra sem méltattak :(

Öt csillag ésreménykedek benne, hogy lesz még ilyenem egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Alig vártam, hogy véleményezhessem :)

Öt csillag ésreménykedek benne, hogy lesz még ilyenem egyszer.