Mayani

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kiszerelés:   8 db

• tusecset
  • ceruza ecset

MaliaLeyaFuentesIglesias

2018. június 9.

Nagyon szép és puha ecsetek. Könnyű velük dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Nagyon szép és puha ecsetek. Könnyű velük dolgozni.

Lexy89

2018. március 24.

Az ecseteket nagyon szeretem, szépen lehet velük dolgozni, viszont 3 hónap után már kezd hullani a szőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

zdoreebaba

2018. február 10.

Álomszép ecsetek. A héten végre megérkezett. Névnapomra rendeltem őket. Egy kicsit csalódtam, mert azt hittem, hogy gyönyörű csomagolásban/dobozban fogják küldeni, de csak egy sima zacskóban jött. Bár 3000 forintért így is boldog vagyok, hogy kezemben tarthatom őket. Normális ecsetkészletem eddig sosem volt. Itt az ideje, hogy kipróbáljam. Eddig még egyiket sem avattam fel, de megérintettem őket és a szőrminőséget leteszteltem. Nagyon puha a szőre, biztosan jól lehet vele dolgozni. Ha kipróbáltam visszatérek. Egyelőre nekem 5 csillag a kivitelezés és a szőr minősége miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.