Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Intenzíven pigmentált krémes állagú hajtő színező, amellyel elrejtheted a lenőtt hajtövedet a következő hajmosásig.

4 árnyalatban kapható

szzh01

2020. február 20.

A hajtövemnél kétoldalt található lyukak/foltok színezésére használom ezt a szuper cuccot, amit az Ali-n vettem fillérekért. Mindig is hiányos volt a hajvonalam, így ha felkötöttem a hajam, zavart a látvány, úgy néz ki, mintha kopaszodnék kétoldalt. Valamint a nagyon vékony szálú hajam miatt a hajtöveknél is helyenként kiviláglik a fejbőröm ha copfba kötöm. Kitűnő megoldás erre ez a termék. Barna színben vettem a vöröses barna hennázott hajamra, szépen egybeolvad vele, nem látszik a különbség. Egész nap kitart a hatás, nem kenődik, nem csúszik el.
Használata után tömöttebbnek, dúsabbnak tűnik a hajvonalam, eltűnnek a fehéren világító részek.
A kiszerelés nagyon cuki és egyben profi, egy szivacsos applikátor van a tégely aljába rejtve, felül található a krémpúder állagú termék. Nagyon kis kompakt, helyes és professzionális a csomagolás, ennyi pénzért meglepő. Nekem must have darab lett, mivel egy sok évtizedes problémámat oldotta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.