Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: zsolyomi.dora, Módosítva: 2017. november 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az aloe vera kivonatot tartalmazó Medal Hintőpor nyugtatja a bőrt, miközben elnyeli a felesleges nedvességet. Használatával a bőr tapintása kellemesen puha és selymes lesz.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract