Egyéb

Ár:   $3   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2016. december 2.

Ár:   $3

3 színű szemöldökformázó paletta

3 féle kombinációban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

7ot

2017. február 14.

Ebay-es böngészés közben találkoztam vele. Már annyi szemöldökös kacatom van, hogy nem igaz, de semmibe nem kerül, 3 szín van benne, tettem egy próbát.
Azt hiszem, hogy a hármas verzió volt az enyém. Egy nagyon világos barna, egy hideg barna és egy vöröses barna színkombináció.
Jól pigmentált, de eléggé porol, ezért óvatosan kell vele bánni, szerintem nagyon sokáig elég lesz. A tokja masszív, alig bírom kinyitni néha. Amin még meglepődtem, hogy van benne tükör is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 14.