Egyéb

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekaret, Módosítva: 2021. december 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A retinol az egyetlen olyan hatóanyag, mely orvosilag igazoltan növeli a kollagéntermelést, visszaszorítva ezzel a ráncok képződését. A bőr fiatalon tartása mellett pigmentfolt halványító és anti-ace hatása is ismert. Orvosi felügyelet mellett történő alkalmazás esetén a tretinoint tekintik a leghatékonyabb komedolitikus ágensnek. Hatása 3-4 hónap után látható. A tretinoin érzékenyebbé teszi a bőrt a napfényre, szárazságot, bőrpírt, hámlást, duzzanatot és égő érzést okozhat. A retinoltartalmú termékeket este alkalmazzuk, napközben pedig használjunk fényvédő krémet!

A-Ret Tretinoin Gél több erősségben
Ár: 5400 - 6400 Ft , Eladó: rekaret
Állapot: új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szigetszentmárton, fizetés: fizetés banki előre utalással/utánvéttel, szállítás: Posta/ Foxpost/ Packeta/ MPL
Menarini A-Ret Tretinoin Gel in all strengths 0.025%---0.05%---0.1%, 20 Gm [ENG]
Ár: 5400 - 6400 HUF , Eladó: rekaret
Állapot: New, in original packaging, Helyszín: Szigetszentmárton, fizetés: Payment by bank transfer or cash on delivery HUF/$/€

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Boriskajuliska

2022. február 15.

Az A313 krémről váltottam erre a gélre mivel a zsíros bőrömön ezt könnyebb eloszlatni komfortosabb a használata. A metodika ugyan az, csont száraz bőr, max 1 borsónyi 2-3 naponta, ki hogy bírja. Finom hámlás az orr és az áll területén látható de elhanyagolható mértékben. Én használok a szünetelő napokon TBS hámlasztó gélt a reggeli arcmosás előtt mai nagyon finoman irritáció nélkül eltávolítja a már hámló részeket. Visszazsírozni nagyon vékonyan szoktam PHYSIOGEL krémgéljével de smink alá az is sok. Bátran próbáljátok ki nem kell félni tőle. 50 spf kötelező!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 15.

akli

2021. december 21.

Másfél hónapja használom, nagyon szeretem. Első retinolos termékem, nem is szándékszom váltani. Csodálatos az állaga, pillanatok alatt felszívódik, így bármivel lehet kombinálni. Én a Bioderma hidratáló maszkjával szoktam zárni, reggelre tökéletes állapotban van a bőröm. Bár ez a leggyengébb, nálam hámlást okozott az érzékenyebb területeken, a hámlasztózást például nagyon vissza kellett fognom, mert heti 3 retinolozás mellett szükségtelen. Szépen letisztult a bőrképem, a pórusokat nagyon látványosan összehúzza, pigmentfoltjaim egyáltalán nem látszanak (bár ez télen amúgy sem szokott éppen akkora gond lenni), egy rakás egyéb szérumocskám csak kihasználatlanul áll a polcon, mert nem érzem igényét, hogy újabb és újabb dolgokat felkenjek. Egyedül C-vitamint szoktam néha beiktatni. Szóval, tud ez mindent. Halvány ráncocskáim vannak, lássuk, mi lesz egy fél év múlva velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.