Egyéb

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekaret, Módosítva: 2022. november 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A retinol az egyetlen olyan hatóanyag, mely orvosilag igazoltan növeli a kollagéntermelést, visszaszorítva ezzel a ráncok képződését. A bőr fiatalon tartása mellett pigmentfolt halványító és anti-ace hatása is ismert. Orvosi felügyelet mellett történő alkalmazás esetén a tretinoint tekintik a leghatékonyabb komedolitikus ágensnek. Hatása 3-4 hónap után látható. A tretinoin érzékenyebbé teszi a bőrt a napfényre, szárazságot, bőrpírt, hámlást, duzzanatot és égő érzést okozhat. A retinoltartalmú termékeket este alkalmazzuk, napközben pedig használjunk fényvédő krémet!

Menarini A-Ret Tretinoin Gél minden erősségben (0,025%---0,05%---0,1%), 20g
Ár: 5400 - 6400 Ft , Eladó: rekaret
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szigetszentmárton, fizetés: fizetés banki előre utalással/utánvéttel, szállítás: Posta/ Foxpost/ Packeta/ MPL
Menarini A-Ret Tretinoin Gél minden erősségben (0,025%---0,05%---0,1%), 20g
Ár: 5400 - 6400 Ft , Eladó: rekaret

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szandi060

2024. május 26.

Tegnap kezdtem el használni, a terv az, hogy időnként visszajövök ide becsekkolni.
2024.05.26. Rosaceás, nagyon zsíros-pattanásos bőröm van (micsoda főnyeremény🙂‍↔️), korábban a G&G A-game 5-öt használtam, de abból semmit nem érzékeltem. Szendvics módszerrel egy borsónyit kentem fel tegnap este, irritáció nem volt, viszont pihe-puha bőr és minimális pórusok igen🥹 Alig várom mit tud majd hónapok múlva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 26.

claudia.nyilas

2024. március 26.

Nagyon jó kis krém, ha ez elfogy erősebbet fogok rendelni. Minimális hámlást okoz szerencsére, de én ezelőtt is használtam retinolt, lehet csak ezért. Alá is krémezek, utána felkenem és rá is kenek krémet. Nagyon egészséges, élettel teli lesz tőle a bőrkép. Hámlasztani kell a köztes napokon, mert nem lehet szépen rásminkelni arra a mikro hámlásra amit okoz.

Update: egy évig használtam, de elegem lett belőle.
Egyszerűen még mindig hámlok, nem szokja meg a bőröm, valószínűleg túl erős nekem… nem akarom tovább erőltetni, gyengédebb terméket fogok keresni magamnak. Még van egy majdnem teli tubus, így eladóvá válik….

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 26.

Update: egy évig használtam, de elegem lett belőle.

2020Reg

2022. november 13.

Sajnos nekem a gél állaga miatt nem vált be, de örültem, hogy annak idején lehetett kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 13.

Boriskajuliska

Korcsoport: >54
2022. február 15.

Az A313 krémről váltottam erre a gélre mivel a zsíros bőrömön ezt könnyebb eloszlatni komfortosabb a használata. A metodika ugyan az, csont száraz bőr, max 1 borsónyi 2-3 naponta, ki hogy bírja. Finom hámlás az orr és az áll területén látható de elhanyagolható mértékben. Én használok a szünetelő napokon TBS hámlasztó gélt a reggeli arcmosás előtt mai nagyon finoman irritáció nélkül eltávolítja a már hámló részeket. Visszazsírozni nagyon vékonyan szoktam PHYSIOGEL krémgéljével de smink alá az is sok. Bátran próbáljátok ki nem kell félni tőle. 50 spf kötelező!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 15.

akli

2021. december 21.

Másfél hónapja használom, nagyon szeretem. Első retinolos termékem, nem is szándékszom váltani. Csodálatos az állaga, pillanatok alatt felszívódik, így bármivel lehet kombinálni. Én a Bioderma hidratáló maszkjával szoktam zárni, reggelre tökéletes állapotban van a bőröm. Bár ez a leggyengébb, nálam hámlást okozott az érzékenyebb területeken, a hámlasztózást például nagyon vissza kellett fognom, mert heti 3 retinolozás mellett szükségtelen. Szépen letisztult a bőrképem, a pórusokat nagyon látványosan összehúzza, pigmentfoltjaim egyáltalán nem látszanak (bár ez télen amúgy sem szokott éppen akkora gond lenni), egy rakás egyéb szérumocskám csak kihasználatlanul áll a polcon, mert nem érzem igényét, hogy újabb és újabb dolgokat felkenjek. Egyedül C-vitamint szoktam néha beiktatni. Szóval, tud ez mindent. Halvány ráncocskáim vannak, lássuk, mi lesz egy fél év múlva velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

Hidratálók: Propylene Glycol