Egyéb

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online, patika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekaret, Módosítva: 2021. augusztus 16.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   online, patika
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőröregedés, melazma és pattanások kezelésére. Orvosi felügyelet mellett történő alkalmazás esetén a tretinoint tekintik a leghatékonyabb komedolitikus ágensnek. Hatása 3-4 hónap után látható. A tretinoin érzékenyebbé teszi a bőrt a napfényre, szárazságot, bőrpírt, hámlást, duzzanatot és égő érzést okozhat.

Alkalmazása éjszaka ajánlott, mert érzékenyebbé teszi a bőrt a napfényre. Nappal használjunk mellette fényvédő krémet!

MENARINI A-Ret Tretinoin Gél 0,1%   20 g
Ár: 6400 Ft , Eladó: rekaret
Állapot: új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szigetszentmárton, fizetés: fizetés banki előre utalással/utánvéttel, szállítás: Posta /Foxpost/ Packeta
MENARINI A-Ret Tretinoin Gel 0.1% 20 Gm [ENG]
Ár: 6400 HUF , Eladó: rekaret
Állapot: New, in original packaging, Helyszín: Szigetszentmárton, fizetés: Payment by bank transfer or cash on delivery HUF/$/€

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

akli

2021. november 10.

Ennek a márkának a leggyengébb változatát kezdtem el használni, a 0.025-öst. Életem első retinolsavas terméke, féltem, hogy durván kikészíti a bőrömet. Terhességek utáni pigmentfoltjaim, apró ráncocskáim, mitesszereim és makracos pattanásaim vannak a hónap bizonyos napjain, így a sok kicsi szérumocska és hámlasztó mellett, amelyek javítottak ugyan a helyzeten, de nem eléggé, úgy éreztem, hogy eljött az ideje valami igazán hatékony megoldást találni. Alaposan aláhidratáltam, s valószínűleg tényleg vastag a bőr a képemen, mert az orr és száj körüli minimális hámlással megúsztam a purginget. Így szinte naponta használom este, kivéve heti egy estét, amikor hámlasztózom. Reggel pedig ellátom minden jóval a bőrömet, megy az 50 faktor, és egészen jól bírja a strapát. Bár még hetek vannak, hogy igazán látványos legyen a hatása, nagyon sokat javított a bőröm összképén, a foltok egyértelműen halványodtak. Még updatelek, de egyelőre úgy tűnik, hogy jól lesz ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.