Michael Bublé

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. március 2.

Ár:   12 990 Ft
Lelőhely:   Douglas

Megjelenés éve: 2016

Típus: gyümölcsös-virágos

Fejjegyek: piros-bogyósok, bergamottnarancs

Szívjegyek: jázmin, rózsa, bazsarózsa, gyöngyvirág

Aljegyek: vanília, pézsma, praliné, szantálfa

Ár: 7000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 30ml / - 4 fújás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)

force

2019. szeptember 7.

Jelenleg két celebillat van a kollekciómban, ez az egyik. Nagyon olcsón jutottam hozzá tavaly Németországban. Tartóssága és a hatósugara kiváló. Ősszel-télen nagyon szeretem használni. Egy kicsit hasonlít a Decadencre (eredeti). Azt is kedvelem, ezt is. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Szeszi009

2017. december 14.

Imádom! Első fújásra erős, kb 15 perc után kezd el kibontakozni az isteni 'bújós' illat. A bőrömön kb 7 órát bír , tehát viszonylag tartós. A leírásnak megfelelően egy édes(nem fejfájdító), vaníliás, téli illatot kapunk. Nem öreges egyáltalán. Sok külföldi oldalon hasonlították Lancome LVEB illatához, de köze sincs egymáshoz a két illatnak .

"Van az az alkalom, megjelenés, amihez elfér, kiöltözve, fodrászolva, 45 felett." -abszolút nem értek vele egyet , mert ez egy olyan illat , aminek lelke van. Egy kedves szomszéd lányon is simán el tudom képzelni , amint egy sállal a nyakában és ebbe a finom téli illatba burkolózva sétáltatja a kutyáját vagy bevásárol.Egy cseppnyi luxus mindenkinek jár, mert ez tényleg minőségi illat. Ráadásul alkalmi megjelenéshez nem ezt a parfümöt használnám, mert nem feltűnő illat mint pl egy Gucci Guilty Intense. Nekem munkába járós illat lesz télen.

Jó hangulatom lesz ettől az illattól a hideg téli napokon, ezért bármikor vennék még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

onessin

2017. november 22.

Jöttem felpontozni! Az üvege fogott meg, felkaptam mintha chanel lenne, megszaglásztam, kellemes volt. Fújtam a csuklómra, egy óra múlva azt éreztem, ez nekem kell, meg is vettem hát még aznap :) Jelentem, nem bántam meg! Kifejezetten izgalmas illat, fűszeres, mély, mégsem émelyítő! Kifújáskor egy picit erős, de fél óra után már nagyon kellemes, és tartós illat is! Téli, elegáns, nekem a szantál és a bogyós gyümi a meghatározó benne! Megszerettem, szerintem újra fogok venni, ha kapható lesz még!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

nyarigabi

2017. február 5.

Nagyon erős, letaglózó illat, olyasmi, mintha a 1 million lenne igényesítve és nőiesítve. Van az az alkalom, megjelenés, amihez elfér, kiöltözve, fodrászolva, 45 felett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.