Mindig Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. május 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Intenzív masszás szappan. Édes fűszeres illatát a fahéj olajnak köszönheti, amely gyulladáscsökkentő gombaölő antibakteriális ezen kívül javítja a bőr vérellátását cellulitiszes bőrre kiváló.

Kiszerelése: 120 g

Edinadida

2018. március 14.

Imádom a Mindig szappanokat, ennél sajnos a fahéj eléggé csípi a bőröm, pedig imádom az illatát. Picit benedvesítem és illatosítónak használom a szobában, annak tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

theriniel

2016. június 24.

A Mindig Szappannál az a jó, hogy 1 hónapig is kitartanak a szappankák. Ez is sokáig elég (bár annyira jó az illata, hogy néha többet használok, mint amennyit kellene:D), kellemesek a mákszemek is, szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

egyszeruteremtes

2016. február 22.

Csodás az illata, megfelelően habzik és jólesően kapargatnak a mákszemek. Második Mindig Szappanom, de számomra nagy szerelem ez is. Az ár-érték arány miatt képzeletben dobok neki egy hatodik csillagot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

Marcsus

2014. november 11.

Tökéletes szappan. Én a kezemben habosítom fel, nem a testemen, így a kis mákszemek nem különösebben zavarnak sok vizet, viszont gyönyörű dús habot csinál, és mennyei, finom illatot varázsol. Hónapok óta szenvedek a kiújult ekcémámtól, a Mindig szappan csokis-mentása, amelyik pedig pont erre hivatott, nem segített, viszont ez a fahéjas-mákos csodát tesz. Édesanyám adott egy krémet, amit az öcsém pikkelysömörjére váltott ki, hátha jó lesz. 2x kentem be magam vele, és vagy a kenőcs, vagy a szappan, vagy a kettő együttes hatása, hogy a kezem jelenleg teljesen egészséges, pöttyöktől mentes, nem viszketek, nem fáj. Akárhogy is, ez a szappan nem irritálja a bőrt, sokáig elég, és egész jó árban van (natúr kozmetikumhoz képest). Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

incifinci28

2014. október 1.

az első mindig szappanom és valami zseniális!!! azt hittem a yamunánál nincs feljebb, de ez.... egy vásárban sóztak rám egyből 3db szappant, de alig várom, hogy a többit is kipróbáljam. nem szárítja a bőröm, nem is testápolózok, sokáig elég, krémes a habja és zseniális cucc, na! nekem ez 100 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

drica

2014. február 3.

Imádom, mert krémes, finom habja van, a fahéj átmelegít, a mák radíroz. Csupa természetes összetevő és elérhető ár. Kell ennél több?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

fomnaba

2013. november 19.

Hangulatjavítónak vettem, rosszkedv ellen a finom illata miatt. Féltem, hogy a mák nagyon fogja karcolni a bőröm, de inkább kellemes érzés volt. Én nagyon rákaptam és minden nap ezzel tusoltam egy hétig, viszont nem is sajnáltam és tetőtől-talpig bekentem vele magam, így viszont nagyon hamar el is fogyott. Tőlem viszont megkapja az öt csillagot, mert bár nagyon hamar elfogyott, de féláron vettem 500 ft-ért, és így az élmény miatt megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Kati04

2013. július 30.

Kombinált és zsíros bőrre való, heti 1-2x kell alkalmazni, bőrradírnak is megfelel. Az illata nagyon finom, intenzív fahéjas!! Külsőre is szép maga a szappan :D. A hatása is megfelelő, picit szárít, de engem eddig minden szappan szárított. Elég jól habzik és jól tisztít. Nekem szerencsére a mák sem karcolja a bőrömet. Az illata miatt élmény a használata és még az összetevői is szépek.

Update: Három hete ezt használom minden nap kétszer, mivel most csak ez a szappanom van nálam, és nagyon meg vagyok elégedve vele így is!! Nagyon szép tiszta az arcom, picit feszül használat után, de ez minden negatívum. Kedvenc szappanommá lépett elő! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

timity

2013. április 13.

Szeretem a Mindig Szappan termékeit, mert valóban szép összetevősek, és árban talán picit olcsóbbak is, mint más natúr szappanok. Ez azért nem a kedvencem, mert annyi mák van benne, hogy sziklaként hasítja fel az érzékeny bőrömet, össze-vissza karcol. A fahéj isteni, tényleg serkenti a vérkeringést! De ha nem ettől, a máktól tuti piros leszel!! :D Nem gondolom hogy mindennapi használatra igazán alkalmas, mert szárít, és elég keményen dörzsis..!Nem akarok úgy kinézni, mint Robbie Williams - Rock Dj számában.. Mindenesetre az igaz, hogy javítja a bőr vérellátását és intenzív fahéj illata van, amit a fürdés után egy darabig még magamon is érzek. Nem csodaszer, így a pont 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Babooca

2013. március 30.

Nem rég vettem ezt a szappant. Nagyon jól habzik, ennél a szappannál éreztem azt először, hogy végre maradt bőröm, nem száradt le az egész. A mákdarabok kellemesen radíroznak. Az illata tejes-marcipános, enyhe fahéjas beütéssel. Kiszerelése egész jó, nem fogy olyan hamar, ár-érték arányban jó. ( 990 db-ja). A szobámba szoktam berakni, h kiszárítsam és meg kell hogy mondjam, h még szobaillatosítóként is megállja a helyét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.