Egyéb

Ár:   $19.95   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2020. december 1.

Ár:   $19.95
Kategória:   Fürdőtermékek

Ez a gyengéd testradír segít eltávolítanii az elhalt hámsejteket. Mandulaolajat és makadámiaolajat tartalmaz, hogy a bőr hidratált és egészségesebb legyen.

Lolychan

2021. március 10.

Én imádtam ezt a terméket használni. :) Az illata original kávé, semmi mű (hál istennek :D). Radírozó hatása állati, olyan puha lesz tőle a bőröm, hogy az valami isteni. :) A zacskós megoldás is tetszik, különösen, hogy visszazárható. :) Nekem csillagos 5 <3.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sucrose, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.