Egyéb

Ár:   $17   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kozmabarbara89, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   $17
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Érezze a selymes, sima hidratálót, amely segít semlegesíteni a toxinokat, és megvédi a bőrt a környezeti szennyeződésektől. Tapasztalja meg a Holt-tengeri ásványi bázis védelmét, hogyan harcol azokkal az elemekkel, amelyek minden nap támadják a bőrt."

Antioxidánsok: Vitamin E Succinate