Mio Skincare

Ár:   $42   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzarkaVivien, Módosítva: 2020. február 18.

Ár:   $42
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő szérum, ami segíti simábbá tenni a bőrfelszínt. Segíti kiegyenlíteni a kisebb ráncokat, fogyás után a kinyúlt bőrfelszínt feszesíti (hason, combon, térden).

Katarhtic

2020. március 18.

Nekem is kalendáriumban volt és csak nem rég találtam meg, hogy jé, nekem ilyenem is van.. :D
Érdekes fogkrém illata van, de 2 perc múlva már nem nagyon érzem, nekem amúgy bejön az illata, pedig minden szag zavar engem jelenleg, de ez nem... és olyan jó összetevői vannak.. Azért nagyon szuper, hogy megtaláltam, mert terhes vagyok és biztos sokat fog nyúlni a bőröm és nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz, ha használom.
Jaj de jó, így nem kell keresgélnem, hogy mit vegyek erre a célra.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Jaj de jó, így nem kell keresgélnem, hogy mit vegyek erre a célra.. :D

SzarkaVivien

2019. december 27.

Adventi kalendárium egyik eleme volt. Az arcomon próbáltam ki, mivel a homlokomon van egy kisebb ránc, illetve a nyakamnál, ahol nyúlékonyabb a bőr. A leírás szerint napi egyszer, 30 napon keresztül ajánlott a használata a kívánt eredmény elérése érdekében. Még csak 2. napja használom, értelem szerűen nem tapasztaltam nagy változást, viszont nagyon puha tőle a bőröm. Felvitel után kicsit ragacsos az arcom, de miután beszívódik puha lesz a bőrfelszínem. Kellemes mentolos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Lactate, Sodium PCA, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0