Egyéb

Ár:   2660 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: csimba, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. október 24.

Kategória:   Hajápolók

Méhpempőben, argánolajban, rózsavízben gazdag hajápoló szérum sérült hajra. Intenzíven ápolja, simává és selymessé teszi a hajat, segíti a regenerálódását. Használat után nem igényel kiöblítést.

Luna1024

2020. február 8.

Annyi sok próbálkozás után azt hiszem, végre elmondhatom: hajolaj-fronton megtaláltam Az Igazit! :) Zseniális ez a termék, a hajmosások kihagyhatatlan lépése a számomra. Ezelőtt csak hazai hajolajakkal/hajvégápolókkal kísérleteztem, de azok kivétel nélkül katasztrofálisak voltak, teletömve szilikonnal, a többségük az égvilágon semmit nem csinált a hajammal, látszatápolást nyújtottak csak, vagy még annyit se... Egy nap elegem lett, és egy jegyzetfüzettel, valamint egy tollal a kezemben leültem átböngészni a Krémmánia adatbázisát: több száz véleményt olvasgattam el, mire kilyukadtam ennél a terméknél.

Bár az oldalon csak egy verzió szerepel, valójában - tudtommal - összesen öt állandó változata van, plusz az esetleges limitált kiadások.
Eddig kétszer rendeltem Ebay-ről, elsőként a fenti képen is látható, sötét narancssárga Original-t. Az öt változat leginkább sűrűségben tér el, valamint némelyik illatban is, Ebay-en találtam erről egy tök jó összefoglaló képet.
Nem különösebben problémás (*lekopogom*), sűrű, normál szálú, szögegyenes világos/szőkésbarna hajam van, mely jelenleg fenékig ér. A töve hajlamos zsírosodásra, a végei töredezettek, icipicit szárazak, így ráférne már az alsó öt centire egy vágás.
Minden hajmosáskor, törölközőszáraz hajra vittem fel: a végeibe belemasszíroztam két cseppet, majd további kettőt elkentem az ujjbegyeimen, és átfésültem az olajos kezemmel a hajam alsó harminc centijét. A hatása látványos: száradás előtt és után a hajam pihe-puha, selymes, egyenes és fényes, ápolt hatású, nem mellesleg pedig csodás illatú. :) Öröm hozzáérni: az ujjaim csak úgy siklanak a tincsek között, visszafogja a "szöszösödést", sokkal rendezettebb az összkép. A következő mosásig ápolt kinézetű és hidratált a haj, nem csak látszatápolást nyújt, pedig van, hogy egy-egy nap kimarad.

Ezt az Original verziót átlagos sűrűségűnek mondanám, normál hajra egyszerűen tökéletes. Ahogy néztem, a "Light" inkább vékony-, a "Rich" meg vastagszálú hajra van kitalálva, ezeken kívül van még Styling és Rose verzió, de ezekről nem tudok nyilatkozni.

Hajmosások között inkább csak a hajvégekre használok kb. két pumpányit, és egyáltalán nem lapítja le a hajat, nem nehezít vagy zsírosít. Az illatát is imádom: nagyon igényes, nőies és virágos, "luxus érzetet" ad, és extra sokáig érződik a hajamban! Szerintem egyébként szinte egy az egyben ugyanolyan, mint a Garnier Fructis Brushing Express Miraculois Oil-é. :)

Hozzáférni Ebay-en lehet, ott viszont több eladótól is. Akitől én vettem, onnan két hét alatt itt volt, a legnagyobb rendben. Megfizethető (kettőezer-valamennyi volt szállítással!), és sokáig elég: cirka fél éve használom, és még mindig van kb. egy centi az üvegben. :)

Az Original verzión kívül csak egyet használtam eddig: böngészés közben akadtam rá egy "Coco Water" nevű változatra, ami limitált kiadás lehet... Mivel imádom a kókuszvizes dolgokat, a kosaramban landolt, így most felváltva használom azt az Original-lal. A Coco Water is szuper, de az állaga gyakorlatilag víz-szerű, kifolyik az ujjaim között, a hidratáló hatása is jóval kisebb, ellenben picit jobban fényesíti a hajamat, és az illata a La Prairie Midnight Rain-re, valamint a Calvin Klein Forbidden Euphoria-ra hajaz - aki ismeri ezek valamelyikét, az talán érti, ez miért olyan fantasztikus... :D :)

Összességében maximális az elégedettségem, ez a szérum tényleg "perfect", a koreaiak úgy tűnik, nemcsak a bőrápoláshoz értenek. :) Szeretném egyszer kipróbálni a termékcsalád többi tagját (sampon, balzsam, stb.), valamint a további verziókat is, de erős a gyanúm, hogy az olajok közül - állagra, illatra - ez lett "kitalálva" az én normál szálú hajamra, így biztosan újraveszem még. Ötezer csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Cardea

2019. február 1.

Kiváncsiságból rendeltem, de biztosan újra fogom venni, sőt szerintem csak ezt fogom használni hajvégek ápolására a jövőben is, annyira bevált. Szinte fenékig érő, festett hajam van, mégis a fele megvan a doboznak, hiába rendeltem lassan két hónapja. A száraz hajvégeimet gyönyörűen rendbe tette, és a hajam is érezhetően puhább, csillogóbb, felkenés után pedig szépen beszívja a hajam, nem marad egyáltalán ragacsos érzés utána. Az egyetlen hátránya, hogy számomra nagyon erős az illata, persze így sem rossz, de tényleg brutál módon illatozik a hajam egy napig ha ezt rákenem :D Mindettől függetlenül maximálisan megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Kori

2018. szeptember 20.

Őszintén szólva egyáltalán nem emlékszem, hogy milyen indíttatásból rendeltem ezt a terméket.
Akkor már próbálkoztam néhány itthon kapható hajolajjal, de amikor jött az ombre korszakom, szerettem volna kipróbálni valami mást, hiszen a szőkítéstől a hajvégeim eléggé szárazzá váltak.
Az állaga közepes, nem is folyós, nem is túl sűrű. Az illatát nagyon szeretem, a flakon bár kicsi, sokáig elég, így az ára is teljesen rendben van. Hajszárítás előtt, a még nedves hajvégekre szoktam tenni, illetve valamikor két hajmosás között is használom, de mindig csak maximum a hajam alsó 1/4-én. A drogériás olajok is nagyjából ennyiért kaphatók itthon, szóval egy próbát mindenképpen megér.
A hajamat puhává tette, és nem csak 1-2 órára, hanem tartósan, főként, ha használtam a hajmosások között is. Nyilván a töredezett végeket ez sem fogja összeforrasztani, de rendszeres használattal nagyon szép, fényes, egészséges kinézetűvé teszi a hajat.
Még 1-2 alkalomra elegendő a mennyiség, ami a flakonban van, de most szeretném kipróbálni a "rich" változatot, azt komolyabban sérült hajra javasolják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

jeondori

2018. március 1.

Csodaszer. Már a második dobozzal használom, annyira bevált. A száraz és igénybevett hajnak igazi felüdülés a használata. Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

tinkywinky13

2017. október 17.

Tökéletes, a legjobb hajolaj amivel találkoztam. Csodát művel a száraz fénytelen hajammal, nagyon szép fényes lesz tőle de mégse zsírosodik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

GNóri

2017. március 27.

Csatlakozom, az én hajamnak is csodaszer, a legjobb hajolajam eddig. Selymes, fényes, csomómentes a hajam, nem nyílnak szét a hajvégek. Az illata is szuper. Nem olcsó, viszont lassan fogy, én kb. egy hónapja használom hetente többször is, és alig hiányzik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

kimsowon95

2016. augusztus 6.

Ez egy CSODASZER a hajnak!!! Mivel göndör a hajam, sokat egyenesítettem, így mindig töredezett volt a hajam. Viszont mióta ezt használom azóta puha, selymes tapintású, semmi töredezés. Viszont én csak a hajam aljára szeretem használni, mivel nagyon zsírosít ha fentre is kenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

andrea91

2015. szeptember 6.

Ha lehetne tíz csillagot adnék... Tök véletlenül került hozzám, abszolút impulzusvásárlás volt, de imádom! Azota semmi mást nem hasznalok, és már újra is vettem, ilyen még nem történt... Eddig nyughatatlanul kutattam az újabb és újabb dragábbnál drágább vagy hátha bejön olcsóbb hajápoló csodaszereket, aztán mindegyik a szekrény mélyén végezte vagy majdnem tele vagy kétharmad tartalommal. Ezek voltak amikről eloszor azt hittem jó lesz, de aztán egy (rövid) idő után már nem hatott, vagy csak nem áltattam magam és próbáltam elhasznalni "ha már megvettem" alapon. Gondolom ez sokaknak ismerős:) No, lényeg a lényeg: mostmar csak sampont használok, se balzsamot, se pakolást, és ezt. Vizes es szaraz hajra is remek, miután megtorlom szoktam rá tenni egy-két pumpányit, és lehet képzelődom, de gyorsabban szárad tole a hajam! Ha képzelődom akkor viszont regota tart:))) amikor utoljara voltam fodrasznal meg is lettem dicsérve hogy százból egy a hajam hogy ahhoz kepest hogy mikor látott utoljara es hogy vasaltam a hajam, remek állapotban volt, alig kellett vágni. Persze puhítja is rendesen, nem nehezíti el egyaltalan, nem hagy olajos érzetet maga után, és ami a legfontosabb... Azóta kb max háromszor ha kivasaltam a hajam. Ugyanis az amúgy össze-vissza száraz göndör hajam olyan szépen kordaban tartja hogy szabályos SZÉP hullámok száradnak bele magától. Aki a göndör haj vasalás problémával küzd az biztosan érti hogy mekkora dolog ez...:) finom az illata is, de akkoris használnám ha hagymaszagú lenne, imádom imádom imádom!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil